Słodka i delikatna Rybka jest znakiem Wody, co oznacza, że przez całe życie kieruje się emocjami i intuicją. Jest to również znak zmienny, który jest płynny i trudny do określenia, podobnie jak woda - co oznacza, że ten znak wypływa i płynie, odbiera wszystkie małe wibracje wokół nas i jest w zgodzie z przepływem życia.

Ryby są ostatnim znakiem zodiaku, dlatego też posiadają wrodzone zrozumienie wszystkich doświadczeń życiowych, przyjmując na siebie bagaż wszystkich poprzednich znaków. To sprawia, że Ryby są niezwykle współczujące, pełne empatii i zrozumienia. Zakochane Ryby są tam dla każdego, na kim im zależy w chwili potrzeby i poświęcą się, aby poprawić sytuację swoich bliskich.

Zabójcza intuicja Ryb oznacza, że ten znak potrafi wyczuć, co naprawdę masz na myśli, co tak naprawdę czujesz i jaki jest podtekst sytuacji. Empatia Ryb może sprawić, że będą one niewiarygodnie wspierały Cię i pomogą Ci poczuć się zrozumianym, ale może to czasami stać się dla nich męczące, jeśli nie nauczą się największej lekcji Pisces: zdrowych granic!

Ryby są również bardzo pomysłowe i kreatywne, więc połącz to z ich wrażliwością, a ten znak może być romantykiem dla romantyka. Czasami może to być trochę za dużo, a niektórzy mogą być zakochani w pojęciu miłości i brakować im uziemienia (w zależności od tego, co jeszcze dzieje się na wykresie natalnym; pozycje znaku Ziemi mogą pomóc).

Podejmowanie inicjatywy w miłości może nie być ich rzeczą (chyba, że mają trochę Barana lub Marsa!), więc kiedy jesteś zainteresowany Rybami, być może będziesz musiał wykonać pierwszy ruch. Kiedy Ryby wiedzą, że jesteś nimi zainteresowany i odwzajemniają te uczucia, rzucają się z głową w dół, aby połączyć się z Tobą w parę.

Podziel się swoimi uczuciami, ponieważ połączenie emocjonalne może być niezwykle ważne dla Ryb. Pomóż im również poczuć, że istnieje połączenie duchowe. Chcą mieć z Tobą cały pakiet: umysł, ciało i duszę.

Ryby są związane z 12 domem końca, a ten dom jest związany z duszą i karmą. Jest to ostatni dom, tak jak Ryby są ostatnim znakiem, i Ryby mogą się czasami trochę zapętlić w związku z ich duszą i karmą (może popracuj nad karmicznymi Węzłami Księżycowymi!). To może być dla nich ciężarem, więc ktoś, kto pomoże im rozładować ten ciężar może być dla nich wybawieniem.

Naturalną planetą rządzącą dla Ryb jest Neptun, planeta mistyczna. Gdziekolwiek Neptun jest umieszczony na Twoim wykresie natalnym, możesz mieć trochę mistycznej energii, trochę karmicznego bagażu, lub mieć do czynienia z pewną mgłą. W życiu miłosnym Ryby mogą odczuwać mistyczne połączenie z innymi, mogą mieć pewien bagaż miłosny lub relacyjny, nad którym muszą pracować, lub muszą stać się bardziej realistyczne w swoich poglądach na innych.

Osobowość Ryb: Dobre i złe strony

Każdy znak zodiaku ma swoje pozytywy i wyzwania, a mężczyźni i kobiety spod znaku Ryb nie są tu wyjątkiem. Oto krótka lista:

Mocne strony Ryb

Ryby są...

 • Intuicyjne
 • Mistyczne
 • Słodkie
 • Romantyczne
 • Wyobraźnia
 • Kreatywny
 • Artystyczny
 • Współczujący
 • Empatyczny

Słabe strony Ryb

Ryby mogą być...

 • Nadwrażliwe
 • Uzależnione
 • Uciekinierzy
 • Odźwierni

Największym problemem dla Ryb są zawsze granice. Ten znak jest tak wrażliwy i zestrojony z tym, co czujesz, że ma trudności z realistycznym postrzeganiem Ciebie i sytuacji, i łatwo może zagubić się w związku.

Zdrowe Ryby znają znaczenie zdrowych granic, a dobry partner dla nich to ktoś, kto stara się utrzymać te granice solidne i bezpieczne. Zły partner dla Ryb to taki, który wykorzystuje luźne granice i idzie na całość (każda osoba spod znaku Ryb ma dla Ciebie taką historię!).

Kompatybilność Ryb: Znaki zodiaku najbardziej kompatybilne z Rybami

Taurus, Cancer, Scorpio, Capricorn

Rak i Skorpion są znakami wodnymi, a znaki tego samego żywiołu rozumieją się wzajemnie. Znaki wodne są skoncentrowane na emocjach, a połączenie Ryb z Rakiem lub Skorpionem pozwala na emocjonalne połączenie, którego potrzebują znaki wodne. Rak może być tak samo romantyczny jak Ryby, a Skorpion może być niezwykle opiekuńczy w stosunku do swoich uczuć.

Taurus i Capricorn są znakami Ziemi z uzupełniającą się kompatybilnością i mogą przynieść trochę uziemionej, realistycznej energii, której Ryby desperacko potrzebują. Taurus ma zmysłową energię, którą Pisces docenia, a Capricorn może uważać na Pisces i utrzymywać ich koncentrację na tym, co jest przed nimi.

Kompatybilność Ryb: Znaki zodiaku najmniej kompatybilne z Rybami

Gemini, Leo, Virgo, Sagittarius

Panna jest znakiem, który przeciwstawia się Pisces, więc mogą pojawić się wyzwania związane z opozycyjnym sposobem, w jaki Pisces i Panna żyją swoim życiem. Panna jest super praktyczna, szczegółowa i przyziemna, podczas gdy Ryby są w chmurach, zagubione w subtelnych energiach wokół nas. Mogą się wzajemnie równoważyć, jeśli uczą się od siebie nawzajem, ale często prowadzi to do braku zrozumienia.

Gemini to intelektualny znak powietrza, który porusza się z dość dużą prędkością. Gemini nie chce pozwolić, aby sprawy trwały zbyt długo, a to może być zbyt wiele dla Pisces, aby sobie z tym poradzić. Gemini ma tendencję do interpretowania życia poprzez swój umysł, podczas gdy Pisces poprzez intuicyjne odczucia.

Sagittarius to energiczny znak ognia, który jest nieco zbyt otwarty i szczery dla Pisces i może dość łatwo zranić wrażliwe uczucia Pisces. Sagittarius ma również tendencję do bycia mniej zaangażowanym w oczywisty sposób, a to może prowadzić do niepewności Pisces co do tej pary.

Leo może być czasami delikatny, co może być dobre dla Ryb, ale może wymagać więcej uwagi niż jest to dobre dla Ryb i może być skłonny do wykorzystywania tych luźnych granic. Ryby mogą dawać z siebie zbyt wiele, gdy Leo coraz bardziej domaga się czasu, uwagi i miłości, a to ostatecznie nie jest dobre dla żadnego z tych znaków.

Zakochany Mężczyzna Ryby

 • Oddany
 • Namiętny
 • Idealizuje partnerów

Mężczyzna spod znaku Ryb może być wędrowcem w miłości przez jakiś czas, ale kiedy już odda swoje serce, to odda je w pełni i całkowicie. Będą Ci całkowicie oddani i będą chcieli zrobić wszystko, czego będziesz potrzebował. Mogą być namiętne i słodkie, romantyczne i zabawne.

Z drugiej strony, człowiek spod znaku Ryb może idealizować swojego partnera, widząc go w różowych okularach, co może prowadzić do złamania wielu serc dla wszystkich zainteresowanych. Rzadko kiedy ktoś może sprostać wizji w rzeczywistości, więc muszą pracować nad tym, aby widzieć ludzi takimi, jakimi są naprawdę.

Zakochana kobieta spod znaku Ryb

 • Współczująca
 • Elastyczna
 • Nadmiernie poświęcająca się

Kobieta spod znaku Ryb jest jedną z najbardziej współczujących i wyrozumiałych osób, jakie można znaleźć na świecie. Chce pomóc tak wielu osobom, jak tylko może, i będzie czołgać się po odłamkach rozbitego szkła, jeśli oznacza to pomoc komuś, kogo kocha. Ona może poświęcić zbyt wiele chociaż, i tu znowu przychodzi znaczenie granic. Kobiety mają tendencję do bycia kulturowo uwarunkowanymi do bycia bardziej poświęcającymi się i tak, a Ryby mogą być najbardziej podatne na to, więc kobieta spod znaku Ryb musi uważać na tych, którzy są emocjonalnie niedostępni i mają złe intencje.

Kobieta spod znaku Ryb może być bardzo elastyczna, a nie bardzo sztywna, tkwiąca w miejscu lub zamknięta na wszystko inne. Może zmieniać się wraz ze swoim partnerem, a także z nieuniknionymi zmianami w życiu i związku, których wszyscy doświadczamy.

Wniosek

Zgodność astrologiczna to coś więcej niż tylko Twój znak Słońca (WAY more!), więc nawet jeśli Twój znak koliduje z Rybami na papierze, nie oznacza to, że nie jesteście dobrzy razem. Ocena całej pierwotnej triady (Słońce, Księżyc i Wschodzący), jak również 7 domu partnerstwa może być dobrym miejscem do rozpoczęcia poszukiwania powiązań poza Słońcem.

Czytaj również: https://styl.fm/newsy/374961.jak-oguz-z-wieznia-milosci-wyglada-na-co-dzien-ma-dluzsze-wlosy-brode-i-wasy-ciezko-go-poznac

Warto przeczytać