Jako głęboko myślący znak Wody z bogatym światem wewnętrznym, Ryby są znakiem znanym zarówno z kreatywności jak i złożoności. Ponieważ Ryby są tak wrażliwym znakiem, ważne jest, aby podejmowały działania mające na celu ochronę siebie i utrzymanie się na powierzchni ziemi - a kryształy są wspaniałym sposobem, aby to osiągnąć.

Ten delikatny znak Ryb pragnie harmonii pomiędzy światem wewnętrznym i zewnętrznym. A ponieważ świat zewnętrzny może być surowy i bezlitosny, nierzadko Ryby wycofują się i zagłębiają w siebie, ponieważ ich wrodzona wrażliwość sprawia, że trudno im poradzić sobie z ciemnymi stronami życia. Gdy jest to robione z umiarem, może to prowadzić do jeszcze większego zrozumienia ich prawdziwej jaźni, a także do wyprodukowania kilku naprawdę wybitnych dzieł sztuki. Jeśli jednak dojdzie do skrajności, wycofanie się Ryb może skutkować pobłażaniem substancjom lub odcięciem się od świata zewnętrznego, co może objawiać się wieloma problemami.

Sezon w Rybach (19 lutego - 20 marca) również charakteryzuje się silnym emocjonalnym nastrojem, który może być odczuwany przez ludzi na całym świecie, niezależnie od znaku zodiaku. Energia Ryb wymaga od nas, abyśmy poświęcili ten czas na refleksję, medytację i ponowną ocenę; abyśmy skierowali się do wewnątrz, a nie na zewnątrz, abyśmy pielęgnowali nasze własne wrażliwe energie i zajęli się wszelkimi zaburzeniami równowagi, które wymagają uwagi.

Wrażliwość Piscean reaguje bardzo dobrze na ziemskie właściwości kryształów. Poniżej znajduje się 5 doskonałych kryształów dla Rybek - chociaż nawet osoby nie będące Rybkami mogą czerpać korzyści z tych kryształów podczas sezonu Rybek. Ponieważ energia Ryb dominuje we wszechświecie, wszyscy będziemy odczuwać nieco głębiej i myśleć nieco bardziej abstrakcyjnie. Więc czytaj dalej, aby zobaczyć, jak te kryształy inspirowane energią Ryb mogą Ci pomóc!

Nasze Top 5 kryształów dla Ryb:

1. Ametyst

KryształAmetystu jest być może najbardziej oczywisty, ponieważ jest to kamień szlachetny, pod którym rodzi się wiele Ryb i do którego naturalnie lgną. Ale Ametyst jest czymś więcej niż tylko kamieniem urodzenia dla Ryb. Ametyst jest jednym z najpotężniejszych kryształów z nich wszystkich, zarówno dla ochrony jak i uziemienia. Jego specjalne uzdrawiające moce i ochronne energie utrzymują negatywne wibracje na dystans. Mówi się również, że jest bardzo dobry do ochrony przed pijaństwem - a my wiemy, że nasi przyjaciele Ryby kochają swoje odpusty.

2. Kamień krwawy

Będąc tak wrażliwym znakiem, Ryby są bardziej niż inni skłonne do absorbowania negatywnych energii innych osób. Może to skutkować błędną interpretacją tych negatywnych uczuć jako własnych, co prowadzi do spirali smutku i, czasami, depresji. Bloodstone pomaga chronić przed tym. To podstawy negatywne energie wokół każdej kwestii, to pokonuje zarówno niepokój i lęk, przypominając użytkownikowi pozytywne światło, które świeci w nich. Bloodstone jest szczególnie dobry do dostarczania ukojenia w trudnych czasach. Medytacja nawet przez krótki czas z tym kryształem może pomóc uzupełnić, odmłodzić i zmyć negatywne energie.

3. Pomarańczowy karneol

Ryby to bardzo kreatywny znak, a Pomarańczowy Kar neol jest wspaniały w pomaganiu im w pielęgnowaniu tej wewnętrznej kreatywności. Nie tylko zachęca Ryby do wykorzystania swojej kreatywności w produktywny, konstruktywny sposób, ale również pomaga zapewnić jasny obraz tego, jak zamanifestować tę kreatywność w rzeczywistości. Jak również to, jak wiele pomarańczowych lub czerwonych kryształów, pomaga zapewnić impuls szczęścia i rozproszyć niskie lub nieszczęśliwe nastroje. Najlepszym miejscem do noszenia tego jest w postaci wisiorka na szyi, gdzie siedzi blisko serca, utrzymując go lekkie i wolne od negatywności.

4. Czarny Turmalin

Czarny Tur malin jest potężnym kamieniem, bardzo ochronnym i zdolnym do odpędzania negatywnych myśli lub energii skierowanych na użytkownika od innych. Ze względu na gąbczaste zdolności Ryb do odczuwania emocji innych osób tak, jakby były ich własnymi, Ryby mogą stać się pierwszorzędnymi ofiarami ataków negatywnej energii. Kryształ Tourmaline odbija negatywną energię z powrotem do tego, kto ją wysłał w pierwszej kolejności. Jest to naprawdę potężny kryształ i powinien być regularnie ładowany (pod światło księżyca lub oczyszczanie dymem ziołowym), aby oczyścić go z negatywnej energii, którą absorbuje.

5. Labradoryt

Labradoryt jest niewiarygodnie intuicyjnym kamieniem i jest idealny dla osób spod znaku Ryb, które doświadczają przebłysków intuicji lub mają wysokie zdolności empatyczne. Labradoryt jest przydatny dla znaków wodnych w ogóle, ponieważ jest szczególnie dobry do pomocy w radzeniu sobie z przytłaczającymi sytuacjami emocjonalnymi. Równoważy emocje i utrzymuje je pod kontrolą. Każdy, kto czuje się tak, jakby cała jego istota miała eksplodować z emocjonalną intensywnością, skorzystałby na noszeniu Labradorytu lub noszeniu go w kieszeni. Jest to również świetny kamień do umieszczenia pod poduszką, kiedy śpisz, ponieważ może pomóc utrzymać negatywne energie podczas snu, co może skutkować niechcianymi koszmarami.

Concluding Thoughts...

Tak więc, masz 5 fantastycznych kryształów dla Rybek i dla każdego innego, kto doświadcza głębokiej i emocjonalnej energii Rybek w tym czasie. Wrażliwość jest piękną cechą, która naprawdę pomaga uczynić świat lepszym miejscem. Aby upewnić się, że wrażliwość jest pod kontrolą i wykorzystywana z największą korzyścią, użyj tych kryształów, aby zmaksymalizować ją do jej pełnego potencjału!

Warto przeczytać