Jednym z najbardziej kochających znaków zodiaku jest spokojny Ryby. Ryby są darem dla tego świata dzięki swojej zdolności do dostrzegania piękna tam, gdzie inni by go nie dostrzegli. Ich kreatywne, otwarte umysły pozwalają im na unikalne zmysłowe doświadczenie bycia człowiekiem - tak więc znaki zodiaku, które są zgodne z horoskopem Ryb, mają nie lada gratkę, kiedy połączą się z Rybami.

Przeciwieństwa bardzo często równoważą się nawzajem, ale tak jak olej i woda nie mieszają się ze sobą, tak samo pewne znaki wydają się odpychać od siebie, podczas gdy inne znaki, które kompatybilne, magnetycznie przyciągają się nawzajem. Zawsze jest szansa, że każda dwójka ludzi z dowolnego znaku zodiaku może sprawić, że romans będzie działał, ale znaki, które są ze sobą kompatybilne astrologicznie, zazwyczaj napotykają mniej wyzwań.

Zrozumienie horoskopu zgodności, aby dowiedzieć się znaki astrologii, które są kompatybilne z sobą jest pomocne bez względu na to, w jaki sposób na to patrzysz, ale zachęcamy, aby nie pozwolić mu kontrolować swoje oczekiwania w stosunku do relacji, zanim to się stanie. Raczej, stawia ten mądrość używać z ziarnem sól i skupiać się na rozwijaniu związek przez wzrost i wzajemnego zrozumienia.

Stworzyliśmy pewnego rodzaju mapę drogową, abyś mógł poznać znaki zodiaku, które są kompatybilne z Rybami. Potraktuj to jako zaproszenie do spojrzenia głębiej w wykres urodzeniowy i poznania więcej aspektów osobowości poza znakiem Słońca.

Jak kocha Ryby

Bycie w związku z osobą spod znaku Ryb może być odurzające lub trudne, w zależności od zgodności zodiaku.

Według horoskopu Ryby uwielbiają oddawać się swoim zmysłom i zachciankom, nieograniczone przez społeczne konwencje i nieskrępowane strachem przed osądem. Dla tych, którzy cieszą się życiem na dzikiej i spontanicznej stronie, Ryby są mile widzianym przyjacielem. Dla tych, którzy muszą się uczyć, Ryby mogą być wspaniałym przewodnikiem i mentorem. Ryby kochają, nie martwiąc się o przyszłość, ponieważ są tak dobre w byciu obecnym i utrzymywaniu się w miłosnym stanie umysłu.

Ryby często mówią o swoich uczuciach otwarcie i bez skrępowania, co jest pocieszające dla znaków zodiaku, które są kompatybilne z Rybami. Jednak dla innych może to być męczące. Dla jednych są one marzeniem do spełnienia, a dla innych bólem głowy.

Spójrzmy na znaki zodiaku, które są kompatybilne z tą kolorową muzą znaku.

Znaki zodiaku, które są kompatybilne z Pisces:

Pierwszy poziom znaków, które są kompatybilne z Rybami obejmuje Skorpiona, Raka i Koziorożca.

Drugi poziom kompatybilności obejmuje inne Ryby, Strzelca i Taurusa. Wodnik prawie tworzy drugi poziom, ale nie do końca. Są to znaki, które pozwalają Pisces być sobą bez naprawdę rozciągania obu znaków, aby zmienić swoje podstawowe przekonania.

Znajomość Pisces horoskop zgodności pomoże Ci poczuć się tak, jakbyś nie wchodził w związek z opaską na oczach. Znaki, które są kompatybilne ze sobą są prawdopodobne, aby mieć wielką miłość, która trwa.

Przyjrzyjmy się bliżej znakom, które są kompatybilne z Rybami!

Ryby i Rak

Zarówno Ryby jak i Rak są znakami wodnymi, co oznacza, że są równie intuicyjne i wrażliwe. Rozwijają szybką, prawie psychiczną więź i będą cieszyć się głęboką emocjonalną intymnością, która jest możliwa pomiędzy tymi dwoma znakami. Związek Raka i Ryb pozwoli na łatwe zrozumienie sposobu działania drugiej osoby, który dla obu znaków jest często zmienny, ponieważ oba te znaki zarządzają zmiennymi, czasami przytłaczającymi stanami emocjonalnymi. Kraby i Ryby to kochające i pomysłowe znaki, które mają tendencję do cieszenia się podobnym hobby, ponieważ myślą podobnie. Raki są pielęgnowanie, niezwykle zrozumienie i współczucie i miłość do rozpieszczać swoich partnerów przez gotowanie i przewidywanie ich potrzeb z ich intuicji. Raki tworzą silną więź emocjonalną, która pozwala im zaangażować się w życie kogoś całym sercem, co jest dokładnie tym, czego pragnie Piscean.

Pisces & Scorpio

Pisces i Scorpio kompatybilność jest bliska dopasowania w niebie. Te dwa znaki wodne mają intensywność, która będzie mieszać się razem natychmiast. Mogą z łatwością rozmawiać do nocy i tracić poczucie czasu w głębokich rozmowach. Ich serca biją w tym samym rytmie, a ich nieustraszoność w kochaniu namiętnie jest niezrównana przez inne znaki.

Skorpiony uwielbiają intymność i są bardzo romantycznymi partnerami. Są także typami typu "wszystko albo nic", co oznacza, że gdy zdecydują się być z kimś, poświęcą się i swoją duszę dla tej osoby. Skorpiony są w stanie zaakceptować niezbyt urodziwe części Ryb, co sprawia, że te dwa znaki idealnie do siebie pasują.

Ryby i Koziorożec

Pary Ryby/Koziorożec są doskonałym przykładem na to, że przeciwieństwa się przyciągają.

Ponieważ Ryby nie cierpią snuć planów, a Koziorożce nie cierpią ich nie robić, mogą się wzajemnie równoważyć i znaleźć radość kompromisu, która rozgrzewa serce. Koziorożec kocha luksus i przyjemności płynące z bezpiecznego, stabilnego stylu życia, a Ryby doceniają dobre rzeczy w życiu bez wstydu.

Te dwa znaki to dziwna para, która często dobrze ze sobą współpracuje, akceptując swoje różnice i szanując je. Koziorożce są lojalne, opiekuńcze i zazwyczaj bardzo dobre w zapewnianiu finansów, ponieważ uwielbiają oferować bezpieczeństwo i są z natury pracowite.

Ryby i Strzelec (Pisces & Sagittarius)

To może być zabawny i ożywczy związek, który może się bardzo dobrze sprawdzić. Przygodowy duch tych dwóch znaków dobrze się komponuje, podobnie jak filozoficzna i duchowa natura, którą noszą na rękawach. Związek pomiędzy Pisces i Strzelcem prawdopodobnie będzie wiązał się z dużą ilością podróży i małą ilością rutyny, ponieważ oba znaki są znane z bycia spontanicznymi. Bardzo dobrze rozumieliby się nawzajem i rozumieliby jak działa druga osoba, więc każdy z nich czułby się akceptowany w związku.

Sagittarius jest znany jako rozwinięta dusza i podobnie jak Pisces, są one pozytywne, towarzyskie i życzliwe. Partner spod znaku Strzelca będzie wspierał artystyczne cele Ryb i nie będzie próbował zmuszać ich do konwencjonalnych sposobów działania.

Pisces & Pisces

Pisces i inny Pisces mogą z pewnością stworzyć dobry związek - może to być prawie jak randka z samym sobą! Szybka więź, jaka tworzy się pomiędzy dwoma Rybami, często prowadzi do szybkiego rozkwitu związku, w którym czujesz się tak, jakbyś w końcu znalazł swoją bratnią duszę, ponieważ rezonans jest tak podobny. Będzie między Wami silna, pełna wyobraźni energia, która zainspiruje Was do bycia bardziej sobą, zamiast prób dopasowania się do społeczeństwa. Ryby są bardzo poświęcającym się partnerem, ponieważ cenią miłość ponad wszystko inne.

Ryby i Taurus

Ryby odnajdują bratnią duszę w jedynym znaku, który tak samo jak one lubi pobłażać sobie, czyli w naszym drogim przyjacielu Taurusie. Taurus uwielbia żyć poprzez zmysły - poprzez jedzenie, muzykę i dobre chwile spędzone z przyjaciółmi. Pisces i Taurus będą mieć zabawny związek otoczony wieloma przyjaciółmi, ponieważ oboje pragną społecznej sympatii również poprzez przyjaźń. Taurus jest opiekuńczy, intuicyjny i lojalny, co czyni go jednym z najlepszych partnerów dla Ryb.

Znaki, które nie są tak kompatybilne z Rybami

Teraz przechodzimy do znaków, które będą miały większe problemy z dogadaniem się z Rybami (choć nie jest to niemożliwe).

Znaki te myślą inaczej i mają inny zestaw celów życiowych, co sprawia, że trudniej jest im się dogadać. Ich preferencje dotyczące rutyny, wykorzystania czasu i pieniędzy mogą być sprzeczne z wolnymi Wolnymi Strzelcami, co sprawia, że te mecze są nieco szorstkie wokół krawędzi. Ale wiedząc, z czym masz do czynienia, możesz wyposażyć się w narzędzia, które sprawią, że będzie to warte zachodu, jeśli jesteś osobą, która ma szklankę w połowie pełną.

Ryby i Baran

Ryby są często owiewane przez zmienne wiatry, a to może naprawdę podrażnić pióra Barana, który może być nieco kontrolujący i dominujący. Ogień Barana może zdenerwować lub nieumyślnie urazić wrażliwego Rybozaura. Baran ma bezpośredni sposób komunikowania się, który może być niepokojący dla Ryb, które chcą widzieć świat przez różowe okulary.

Jeśli Ryby i Baran chcą, aby to zadziałało, Baran będzie musiał nauczyć się jak być mniej reaktywnym i rozluźnić swoją potrzebę kontroli, podczas gdy Ryby będą musiały nauczyć się trzymać się danego słowa i nie brać nastrojów partnera osobiście.

Ryby i Wodnik

Wodnik i Ryby mogą się nie zgadzać, jeśli chodzi o sposób, w jaki wykorzystują swój czas. Ponieważ Ryby chcą żyć na teraz, a Wodnik chce żyć w przyszłości, często dochodzi do rozbieżności w kwestii priorytetów. Dodatkowo, buntowniczy Wodnik może być bardzo przytłaczający i stresujący dla wrażliwego i często cichego Wodnika.

To powiedziawszy, humanitarnie nastawiony Niosący Wodę może być bardzo atrakcyjny dla Ryb, ponieważ Wodniki bardzo dbają o świat wokół nich. Jeśli uda im się znaleźć szacunek dla ich różnych podejść do altruizmu, Wodnik i Ryby mogą odkryć, że mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje.

Ryby i Libra

Para Ryby/Libra może mieć trudny okres od samego początku, ponieważ oba te znaki znane są z niezdecydowania. Dodatkowo, dyplomatyczna Libra ma tendencję do preferowania czarno-białych, twardych linii, podczas gdy adaptacyjna Rybka z zadowoleniem przyjmuje odcienie szarości.

W sektorze komunikacji, jeśli Ryby i Wagi chcą, aby to zadziałało, będą musiały przestudiować sposób myślenia i działania drugiego znaku. Obydwa te znaki mają dużą intuicję i potrafią utrzymywać głębokie, intymne przyjaźnie, więc jako para mogą stworzyć żywe życie towarzyskie.

Ryby i Lew

W tej parze może dochodzić do walk o władzę, ponieważ oboje są z natury niezależni. Ryby zazwyczaj nie są pod wrażeniem dominacji Lwa, który czasami przesadnie dramatyzuje. Podobnie, Lew woli nie zwalniać tempa, aby dopasować się do tempa przeciętnego Piscana.

Znalezienie sposobów na zaakceptowanie siebie nawzajem będzie wyzwaniem, ale oferuje rozwój dla obu stron. Lew może motywować swojego partnera spod znaku Ryb do wychodzenia poza swoje strefy komfortu, podczas gdy Ryby oferują bardzo potrzebne miękkie miejsce do lądowania dla pobudliwych Panny.

Ryby i Panna

To może być jedna z najmniej kompatybilnych par w zodiaku, chociaż żadne dopasowanie nie jest niemożliwe, jeśli obie strony zobowiążą się do autorefleksji. Panna uwielbia organizację i planowanie, czyli dwie rzeczy, którymi Ryby zazwyczaj nie są zainteresowane. Panny to osoby oddane, analityczne, zorientowane na szczegóły, zupełnie inne niż kapryśne, bawiące się do upadłego i często bałaganiarskie Pisces.

Jeśli Pisces i Virgo chcą znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia, będą musiały docenić mocne strony drugiej osoby i dać sobie nawzajem przestrzeń do bycia sobą. Panna będzie musiała się trochę rozluźnić, a Ryby będą musiały nauczyć się czegoś więcej o planowaniu.

Pisces & Gemini

Ta para jest jak wirujący derwisz - pełna pomysłów, z niewielką zdolnością do ich realizacji. Kiedy znaki Powietrza i Wody łączą się, ich partnerstwo może okazać się stresujące, ponieważ żaden z nich nie chce, powiedzmy, "nosić spodni". Oba znaki Mutable są niezwykle elastyczne, więc może to być trudne dla tego związku do postępu, jak zarówno Bliźnięta i Ryby wolą iść z prądem, być może w wyniku stagnacji, zanim związek dostaje się z ziemi.

Znaki te z pewnością lubią rozmawiać razem, ponieważ ich podwójna natura umożliwia im wyobrażenie sobie różnych perspektyw. Jeśli para Ryb i Gemini chce, aby ich związek działał w miłości, oboje muszą dodać strukturę i trochę rutyny do swojego partnerstwa.

Myśli podsumowujące...

Na sukces związku wpływają znaki, które są ze sobą kompatybilne, ale nie są przez nie determinowane. Słońca znaki które są zgodni są mocno wpływają inny planetarnych graczy w indywidualnym urodzeniowym wykresie, więc upewniał się brać resztę planety i astrologicznych domów brać pod uwagę gdy ustalający zodiakalną zgodność. Mówi się, że możemy spotkać kogoś tylko na poziomie, na którym sami się poznaliśmy. Im więcej samoświadomości mamy (która może być zdobyta poprzez astrologię) tym łatwiej będzie nam nawigować po związkach.

Astrologia i zodiakalna kompatybilność pozwala nam zrozumieć siebie i innych ludzi na głębszym poziomie - wyjaśnia jak wszyscy jesteśmy połączeni ze sobą pomimo naszych różnic. Zachęcamy ciebie kontynuować uczyć się o znakach które są zgodni ulepszać wszystkie związki w twój życiu.

Warto przeczytać