Urodziny dziecka to ważny dzień dla samego jubilata oraz jego rodziców. Cała rodzina stara się uczcić ten wyjątkowy dzień. Poza tortem pojawiają się także prezenty i urodzinowe życzenia. Jeżeli nie wiesz jak napisać życzenia dla najmłodszych, zapraszamy do naszego artykułu.

 

 

W naszym życiu przychodzi taki czas, że przygotowujemy życzenia urodzinowe dla dzieci. Życzenia składamy naszym dzieciom, wnukom, chrześniakom lub dzieciom naszych przyjaciół. Gdy przychodzi dzień urodzin okazuje się, że napisanie wesołych i ciekawych życzeń dla naszej pociechy nie jest takie proste.

 

Życzenia dla dziewczynki

Jak zatem stworzyć najbardziej oryginalne życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Dla dziewczynki życzenia urodzinowe fajnie jest napisać na ozdobnej kartce, na której znajdują się motywy gwiazdek, ulubionych księżniczek, kucyków lub jednorożców - szczególnie, gdy jubilatka jest jeszcze mała.

Życzenia urodzinowe dla chłopców

Chłopcom z pewnością spodobają się kartki urodzinowe z bohaterami z gier, sportowcami lub postaciami z kreskówek. Dlatego warto kupić kartkę z wizerunkiem ulubieńca naszego syna, wnuka lub chrześniaka.

Gdzie szukać gotowych życzeń?

Wierszyk na urodziny możemy wymyślić samodzielnie, jednak nie zawsze mamy do tego głowę. Jak szukać podpowiedzi na wierszyki na urodziny dla dzieci? Prostym rozwiązaniem może być internet. W Internecie szybko i wygodnie znajdziemy pomysły na życzenia urodzinowe dla dzieci. Życzenia możemy napisać na specjalnej kartce, a możemy także wysłać je przez Facebooka, mailem lub SMS-em, przede wszystkim w sytuacji, gdy nie możemy złożyć życzeń osobiście.

 

Tort urodzinowy dla dziewczynki z różowymi kwiatami

 

 

 

Warto przeczytać