Wiosna nadchodzi! (To znaczy, jeśli jeszcze nie dotarła do Twojego miejsca zamieszkania).

Trawa jest bardziej zielona, a rośliny zaczynają wypuszczać pąki lub kwitnąć. Jestem pewna, że dzięki większej ilości światła słonecznego w ciągu dnia i ciepłej bryzie już teraz jesteś na zewnątrz trochę bardziej niż jeszcze kilka tygodni temu.

Z całą tą zwiększoną energią w atmosferze, każdy może zacząć czuć się bardziej podekscytowany, a może nawet mrówczy. Jaki jest dla Ciebie korzystny lub wyjątkowy sposób na wyładowanie tej zwiększonej energii? Jak astrologia może Cię w tym poprowadzić?

Wkracza Mars.

Podsumowując, Mars jest planetą działania i wojny. Rządzi siłą fizyczną, odwagą i pewnością siebie. Podczas gdy Mars może być nieco zadziorny, może również zachęcić Cię do zerwania się na nogi i poruszenia swojego ciała!

Nasze ciała muszą być aktywne. Nie zostaliśmy stworzeni, aby siedzieć cały dzień przed ekranem komputera. Po prostu czasami potrzebujemy motywacji do ruchu, a znajomość cech Twojego natalnego Marsa pomoże Ci znaleźć zabawne sposoby na aktywność.

Jako osobisty trener, mówię moim klientom, że najlepsze ćwiczenie do zrobienia to cieszyć się nim, ponieważ wtedy jest bardziej prawdopodobne, że je zrobisz.

Oto jak zlokalizować Marsa w Twoim wykresie urodzeniowym

Kiedy już wiesz jakiego symbolu szukasz, będziesz potrzebował swojego diagramu urodzeniowego. Jeśli nie masz swojego, upewnij się, że ściągniesz darmowy, używając darmowego generatora wykresów urodzeniowych.

Używam terminu wykres natalny zamiennie z wykresem urodzeniowym, więc wiedz, że odnoszę się do tej samej rzeczy.

Kiedy masz już swój wykres, zlokalizuj Marsa na podstawie jego symbolu glifu. Stamtąd jest to tak proste, jak zobaczenie, w jakim znaku zodiaku się znajduje.

Poniżej podałem kilka zabawnych sposobów na aktywność i motywowanie się w oparciu o Twój znak Marsa.

Aby stworzyć nawyk, musisz sprawić, że będzie on łatwy i przyjemny. Wypróbuj te sugestie, a jeśli coś nie wydaje Ci się właściwe, proszę nie zatrzymuj się na tym. Możesz przeczytać również inne sugestie, ale mam nadzieję, że zaczynając od swojego znaku Marsa, rozpoczniesz proces ruchu, który jest największym krokiem.

Pamiętaj, zacznij powoli i baw się dobrze!

Jak stać się aktywnym fizycznie, w oparciu o Twój znak Marsa

Baran

Boks lub jakakolwiek forma ruchu bojowego.

Jako znak rządzony przez Marsa, masz mnóstwo energii do stracenia. Boks jest doskonałym ujściem, które pozwoli ci rozładować trochę tej dodatkowej agresji zanim wyładujesz ją na kimś innym.

Wskazówka motywacyjna: Upewnij się, że mieszasz swoje treningi i zachowujesz dużą różnorodność. Baran ma tendencję do łatwego nudzenia się, więc upewnij się, że wszystko jest interesujące.

Taurus

Trening siłowy.

Byk jest symbolem siły w zodiaku, ale będąc znakiem ziemi, Taurus lubi pozostać na ziemi. Trening siłowy zapewnia ciału wiele korzyści poza ascetyką, a jeśli chwytanie ciężarów wydaje się zbyt przerażające, zacznij od ćwiczeń z ciężarem ciała, takich jak przysiady, deski i przysiady.

Wskazówka motywacyjna: Po wykonaniu treningu, nagródź się zdrowym przysmakiem. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne i pomoże zapobiec wypaleniu.

Gemini

Grupowe zajęcia fitness.

Lubisz utrzymywać swój umysł w stanie aktywności, a nie ma na to lepszego sposobu niż uczestnictwo w grupowych zajęciach fitness. Upewnij się, że wybierzesz takie, które ciągle zmieniają się w czasie zajęć, tak że zanim się obejrzysz, będziesz już po wszystkim!

Wskazówka motywacyjna: Spotkania z przyjaciółmi przed lub po zajęciach powinny być dla ciebie dobrą motywacją, Gemini. W ten sposób pozostaniesz aktywna i nadrobisz zaległości w najnowszych plotkach... to znaczy... aktualizacjach życia.

Rak

Joga.

Podobnie jak przebywanie w wodzie, joga pozwala na płynne ruchy ciała, koncentrując się na oddechu i spokoju. Joga może pozwolić Ci zameldować się w swoim ciele, zapewniając jednocześnie chwilę na zameldowanie się ze swoimi uczuciami, co jest niezwykle ważne dla zdrowia Raka.

Wskazówka motywacyjna: Upewnij się, że kupisz sobie dobrej jakości matę, na której z przyjemnością będziesz się turlał. Nic nie jest bardziej atrakcyjne dla Raka niż komfort.

Leo

Zajęcia taneczne.

Twoim celem jest dobra zabawa, więc nie ma nic złego w wybraniu treningu, w którym możesz to właśnie robić! Każda muzyka, która wprawi Twoje stopy w ruch będzie działać i nie przestawaj, dopóki nie oblejesz się potem.

Wskazówka motywacyjna: Taniec przed lustrem pozwoli Ci doskonalić swoje ruchy i zachęci Cię do uśmiechania się i śmiania z siebie od czasu do czasu.

Może to również pomóc w zrobieniu zdjęcia po zajęciach tanecznych na Twoje konto na Instagramie.

Virgo

Śledzenie.

Jesteś znakiem zdrowia i witalności, Virgo, więc prawdopodobnie masz już ustaloną rutynę treningową. Jeśli nie, czuję, że możesz wybrać cokolwiek, czego pragnie Twoje serce, tak długo, jak będziesz to planować i śledzić swoje postępy.

Wskazówka motywacyjna: Śledzenie swoich postępów w formie listy będzie motywować cię do osiągania celów. Czasami wystarczy tylko zaznaczyć coś na swojej liście, abyś szybko popadł w obsesję!

Libra

Zrób coś z przyjacielem.

Znajdowanie wymówek, szczególnie jeśli chodzi o zobowiązania wobec siebie, przychodzi Ci naturalnie. Potrzebujesz osoby, która będzie Cię rozliczać, więc zaplanowanie treningu z przyjacielem na pewno sprawi, że się pojawisz.

Wskazówka motywacyjna: Teraz twoja aktywność będzie podwójnie służyć jako trening i czas towarzyski. Kiedy już wejdziesz w konsekwentną rutynę z przyjacielem, nie będziesz się już czuła jak przykry obowiązek.

Scorpio

Wspinaczka skalna.

Ten sport wymaga sporej dozy strategii. Szybko zakochasz się we wspinaczce skałkowej, ponieważ pozwala ona na jednoczesne wykorzystanie ciała i umysłu.

Wskazówka motywacyjna: Jest to aktywność, w której możesz szybko robić postępy. Zaangażowanie umysłu i coraz większa wiara w swoje możliwości sprawi, że będziesz wracać na ściankę wspinaczkową po więcej.

Sagittarius

Poznawanie swojej okolicy.

Dla Sagittariusa życie w jednym miejscu może wydawać się dość nudne. Musisz zabrać się na lokalną przygodę i odkryć wszystkie rzeczy wokół Ciebie, o których istnieniu nie zdawałeś sobie sprawy.

Wskazówka motywacyjna: Podczas spacerów słuchaj podcastu lub audiobooka na swoje ulubione tematy, takie jak podróżowanie i filozofia. To, że nie jesteś w Hiszpanii nie oznacza, że nie możesz poznać jej historii lub języka.

Koziorożec

Bieganie.

Jesteś tak konkurencyjny, jak tylko się da, ale głównie z samym sobą. Zapisanie się na program do biegania pozwoli Ci śledzić przebieg i prędkość, dzięki czemu będziesz wiedział, jaki dystans jest jeszcze przed Tobą.

Wskazówka motywacyjna: Zapisz się na wyścig, a posiadanie tego celu w głowie pomoże Ci włożyć koronki w te poranki, kiedy wolałbyś otworzyć pocztę i zabrać się do pracy.

Wiele osób, które odniosły sukces, wygospodarowało sobie czas na aktywność fizyczną, a Ty chcesz być wśród nich.

Aquarius

Spin class.

Czy to wirtualnie lub w klasie (bezpiecznie odległość), dać spinning spróbować! Szybko zakochasz się w wysiłku, jaki wkładasz w pokonywanie wzniesień i zaczniesz imponować sobie swoimi zdolnościami sprinterskimi.

Wskazówka motywacyjna: Nic nie jest bardziej ekscytujące dla Ciebie, drogi Wodniku, niż bycie częścią czegoś większego niż Ty sam. Wielu ludzi uwielbia uczucie bycia w klasie spin, ponieważ czują energię otaczających ich ludzi, która utrzymuje ich w ruchu.

Pisces

Pływanie.

Chociaż Ryby to znak dwóch ryb, nie generalizuję mówiąc Ci, że powinieneś wybrać się na basen. Poczujesz się orzeźwiony chłodem wody i docenisz swoje obolałe ramiona.

Wskazówka motywacyjna: Jesteś intuicyjny, Rybces, i znalezienie czasu dla siebie jest kluczowe. Będąc w wodzie, możesz myśleć bez wyróżniania się.

Jak będziesz aktywny?

Chwyć nową energię, którą przynosi wiosna i zacznij być aktywny!

Warto przeczytać