W polskim kinie nie brakuje przystojnych, utalentowanych mężczyzn, którzy przykuwają spojrzenia wszystkich kobiet. Od lat za najprzystojniejszych celebrytów uznawano między innymi Macieja Zakościelnego, Mateusza Damięckiego czy Michała Żebrowskiego. Dziś ich miejsce zajmuje młode pokolenie… 

Maciej Musiał 

Na tej liście nie mogło zabraknąć odtwórcy roli Tomka z serialu Rodzinka.pl! Maciej Musiał to niewątpliwie jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów, którego kariera wciąż nabiera tempa. Celebryta pojawił się w wielu znanych polskich filmach, ale jego największym osiągnięciem była rola w serialu Netflixa “Wiedźmin”. Teraz Maciek zapowiada, że chce spróbować swoich sił w kolejnych zagranicznych produkcjach. 

Nikodem Rozbicki

Kolejnym aktorem, który niewątpliwie cieszy się powodzeniem wśród fanek, jest Nikodem Rozbicki. Aktor debiutował w głośnym filmie Katarzyny Rosłaniec “Bejbi blues”, ale od tej pory zagrał też w wielu innych odnoszących sukcesy polskich produkcjach, między innymi w “Listy do M”, “Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” oraz “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Prywatnie Nikodem jest partnerem aktorki Julii Wieniawy. 

Antek Królikowski

Bez wątpienia w gronie przystojnych aktorów młodego pokolenia pojawić się powinien Antek Królikowski, czyli najstarszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Wiecznie uśmiechnięty, niebieskooki chłopak skradł serce niejednej dziewczynie. Swoje własne oddał jednak aktorce Joannie Opoździe, z którą wziął ślub latem 2021 roku. Antoni znany jest przede wszystkim ze swoich ról w takich produkcjach jak “Lejdis”, “Miasto 44”, “Polityka” czy “Pętla”. 

Plan filmowy

 

Warto przeczytać