Home » Gry » Zostań gwiazdą Dying Light: The Movie | Zapowiedź edycji The Spotlight gry Dying Light: The Following – Enhanced Edition
Lut
11

Już dzisiaj Techland wraz z GAME UK daje życiową szansę każdemu, kto marzył o roli w filmie pełnometrażowym, ale nie chce przebijać się przez setki castingów. Jeden szczęśliwiec może zakupić edycję The Spotlight gry Dying Light: The Following – Enhanced Edition i wziąć udział w przeniesieniu Dying Light na srebrny ekran.

W skład tej jedynej w swoim rodzaju edycji wchodzi drugoplanowa rola w nadchodzącym Dying Light: The Movie, szkolenia aktorskie oraz inne nagrody związane z filmem. Pełna lista znajduje się na grafice poniżej i pod tym adresem Game.co.uk.

Charlotte Knight, UK Retail MD z GAME mówi: “Dying Light to obecnie jedna z najlepszych gier survivalowych. Mamy sezon Oscarowy, więc chyba nie ma lepszego momentu na podbój Holywood! Wiemy, że każdy członek naszej społeczności chciałby zagrać w filmie i czerpie inspiracje od swoich idoli ze srebrnego ekranu. To naprawdę wyjątkowa okazja dla każdego gracza, ponieważ można w wielkim stylu zdobyć serca miłośników kina na całym świecie! Po niesamowitej zeszłorocznej edycji Zombie Home, z przyjemnością ponownie łączymy siły z Techlandem, by dostarczyć społeczności nowych wrażeń.”
To wszystko za bardzo rozsądną kwotę – 10,000,000 USD
Dying Light: The Following – Enhanced Edition jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Więcej informacji na: www.dyinglightgame.com.

Podobne posty:

Comments are closed.