Home » Nauka i edukacja » Podaruj sobie lub bliskim kurs w AP Edukacja
Lip
25

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja zachęca do inwestycji w umiejętności swoje i swoich bliskich. Dzięki kursom podarunkowym dostępnym w ofercie AP Edukacja można sprawić wspaniały, rozwijający prezent sobie, ale i również swoim najbliższym, którzy będą mogli odnaleźć swoje pasje i w aktywny i przyjemny sposób podnieść swoje kwalifikacje.

Świat pędzi do przodu i wraz z nim zmieniają się nasze przyzwyczajenia. Minęły już czasy, gdy obowiązkowym podarunkiem była wiązanka kwiatów czy bombonierka. Obecnie warto inwestować w rozwój, podnoszenie kwalifikacji czy realizację pasji, stąd nasze kursy podarunkowe, którymi można obdarować najbliższych z okazji urodzin, imienin, rocznic i wielu innych okazji. – Mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

W ofercie AP Edukacja dostępne są kursy marketingowe, komputerowe, kosmetyczne, kulinarne, ale również kursy hobby oraz językowe. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy może wybrać kurs odpowiadający jego zainteresowaniom oraz wymogom stawianym przez pracodawcę lub rynek pracy.

Kursy w AP Edukacja prowadzą doświadczeni praktycy, a terminy kursów dostosowywane są do możliwości i potrzeb kursantów. Ponadto AP Edukacja dysponuje profesjonalnymi pracowniami oraz zapewnia niezbędne materiały bez dodatkowych opłat.

Dzięki konkurencyjnym cenom każdy może podnieść swoje kwalifikacje bez dodatkowego obciążenia finansowego, a zainwestowane w kurs pieniądze przyniosą zysk w postaci zdobytego doświadczenia gwarantującego dodatkowe kwalifikacje, być może lepszą pracę, a co za tym idzie lepszą przyszłość.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

Podobne posty:

, , , , ,

Comments are closed.