Home » Podróże i turystyka » Novotel Gdańsk Centrum – Odkryj go na nowo!
Maj
26

Novotel Gdańsk Centrum w zeszły czwartek, 17 maja br. oficjalnie zaprezentował swoje nowe wnętrza. To jeden z 4 hoteli tej sieci w Polsce, który w ostatnich miesiącach przechodził renowację. Modernizacje zostały przygotowywane zarówno pod kątem najnowszych standardów marki, jak również oczekiwań klientów. Aranżacji hotelu w Gdańsku podjęli sie uznani krajowi projektanci z Kaczmarek Studio. Inwestycje zostały przygotowane także z myślą o przyjęciu gości na EURO 2012.

17 maja br. w czwartek wieczorem, zaproszeni goście mogli oficjalnie obejrzeć odnowione wnętrza hotelu Novotel Gdańsk Centum. Na uroczystość przybyło ponad 120. znamienitych gości – przedstawiciele trójmiejskiego biznesu, firm współpracujących z hotelem, rezprezentanci biur podróży oraz stali klienci. Do nowego świata wprowadzał ich Rafał Ostrowski. Po obejrzeniu pokazu Fire Show zespołu Mamadoo oraz nowoczesnego tańca wykonango przez artystów z Teatru Muzycznego w Gdyni, mogli oddać się podziwianiu nowych wnętrz hotelu Novotel Gdańsk Centrum. Całkowitej odmianie uległy lobby, recepcja, bar i restauracja. Aranżacje nawiązują do nadmorskiego charakteru miejsca. Główne kolory – błękit i biel oraz srebrne i szklane elementy wyposażenia powiększają optycznie przestrzeń, a użycie nowych technologii, między innymi zastosowanie dynamicznego oznakowania recepcji, dodają nowoczesnego charakteru wnętrzom.

Hotel Novotel Gdańsk Centrum został zbudowany w 1976 roku i był to 7. hotel tej marki w Polsce. Już wtedy cieszył się dużą popularnością, szczególnie ówczesnych gwiazd polskiego show biznesu. W 2006 roku całkowitą renowację przeszły wszystkie pokoje w tym hotelu i od tego czasu były oferowane w standardzie Novation. W tym roku generalną modernizację przeszły sale konferencyjne, recepcja, bar, restauracja i hol.

To nie jedyna modernizacja sieci hoteli Novotel, która miała miejsce w tym roku. Największe inwestycje zostały przeprowadzone w hotelach: Novotel Warszawa Airport, Novotel Wrocław, Novotel Katowice Centrum i właśnie w Novotel Gdańsk Centrum. Zmiany dotyczą pokoi i powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, barów i restauracji. Hotele zmieniają kolorystykę oraz wystrój i aranżację wnętrz.

„Projekty przygotowano tak, aby przestrzenie wspólne były nieskomplikowane, ale z drugiej strony nowoczesne, komfortowe i przyjazne. Jesteśmy przekonani, że nowe wnętrza znajdą swoje uznanie w oczach naszych klientów.”- powiedziała Sabina Niewęgłowska, Brand Manager sieci hoteli Novotel w Polsce.

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.