Home » Nieruchomości, Wydarzenia » Piknik integracyjny na Osiedlu Wiosennym w Zalasewie
Wrz
24

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Gdy już zostanie podjęta na świeżo upieczonego właściciela czekają kolejne wyzwania: odpowiedni dobór wyposażenia i całej aranżacji wnętrz, która zadowoli gusta wszystkich członków rodziny. Powszechnie wiadomo, że przy zbijaniu mebli czy malowaniu ścian najlepiej pomoże sąsiad. Jednak skąd wiedzieć kogo poprosić o pomoc, jeśli dopiero wprowadzamy się na nowe osiedle? Planetbud Development postanowił zorganizować dla swoich przyszłych mieszkańców piknik integracyjny jeszcze przed zamieszkaniem na terenie Osiedla Wiosennego.

Ostatnia sobota lata rozpieszczała nas piękną, słoneczną pogodą, dzięki czemu warunki do zakończenia sezonu grillowego były idealne. Deweloper dla swoich mieszkańców przygotował moc atrakcji i zabaw, dzięki którym mogli się poznać i zintegrować. Dla dzieci została wynajęta profesjonalna grupa animatorów czasu wolnego. Pociechy mogły pomalować sobie twarze, narysować swój wymarzony pokój a także wziąć udział w wielu grach organizowanych przez Panią Clown. Całą zabawę nadzorował nieoceniony wodzirej. Nasze dzieci bawiły się cudownie. Na początku były trochę nieśmiałe, jednak wiele gier zespołowych, które wymagały integracji z innymi uczestnikami, zmieniły ich nastawienie.­ – mówi pani Magda, przyszła mieszkanka Osiedla Wiosennego – Dzięki obecności animatorów dzieci były cały czas zajęte, więc wraz z mężem mogliśmy zapoznać się z naszymi przyszłymi sąsiadami. – nadmienia.

Na dorosłych także czekało wiele atrakcji. Oprócz pysznych dań z grilla i zabaw integracyjnych deweloper umożliwił zwiedzenie dwóch ukończonych mieszkań. Pierwsze godziny pikniku były bardzo pracowite. Każdy chciał wejść do mieszkania, zobaczyć ukończony układ pokoi. Niektórzy już podczas zwiedzania snuli plany aranżacyjne. – mówi Tomasz Palacz, Prezes Planetbud Development.

Osiedle Wiosenne to pierwsza inwestycja tego dewelopera, jednak cieszy się ona ogromnym sukcesem. Budowa rozpoczęła się w lutym tego roku a ostatnie budynki mają zostać oddane do użytku w marcu 2015 r. Już teraz zostały jedynie cztery mieszkania do kupienia. – Sukces sprzedażowy pokazał nam, że mieszkania w zabudowie szeregowej są chętnie kupowane. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i otoczeniem, dlatego nie skupiamy się jedynie na efektywności sprzedaży, ale także na aktywnym uczestniczeniu w rozwijaniu relacji sąsiedzkich. – mówi Tomasz Palacz. – Po sobotnim grillu mogę z całą pewnością stwierdzić, że osiągnęliśmy sukces także w tym zakresie. Frekwencja i uśmiechy na twarzach naszych klientów mówiły same za siebie. – dodaje.

Mission Public Relations

Podobne posty:

Comments are closed.