Home » Konkursy, Podróże i turystyka » Wakacje z CDM Pekao SA
Lip
19

Weź udział w konkursie organizowanym przez Centralny Dom Maklerski Pekao SA i wygraj dwa vouchery na wakacje o wartości 3000 złotych każdy.

Konkurs wystartował 16 lipca i potrwa do końca sierpnia. Skierowany jest do Klientów, którzy inwestują na rynku akcji i kontraktów terminowych za pośrednictwem serwisu transakcyjnego CDMInternet. Osoby, które wygenerują największe obroty na każdym z rynków podczas tegorocznych wakacji, otrzymają nagrody w postaci voucherów na wymarzony urlop. Pozostali uczestnicy mają szansę na specjalne materiały analityczne przygotowane przez ekspertów Biura Analiz CDM Pekao SA lub karty prepaidowe MasterCard UEFA EURO 2012 z limitowanej edycji.

Mimo okresu wakacyjnego i dających się we znaki upałów, giełda pracuje na pełnych obrotach. Czas ten może stać się doskonałą szansą na podjęcie właściwych decyzji inwestycyjnych. Centralny Dom Maklerski zachęca Inwestorów do aktywnego poszukiwania okazji, ogłaszając konkurs i proponując atrakcyjne nagrody. To konkurs dla wszystkich Klientów inwestujących za pomocą naszej platformy internetowej CDMInternet – uważa Robert Jesiołowski, Dyrektor Departamentu Inwestycji Giełdowych CDM Pekao SA.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy uzupełnić formularz na stronie www.cdmpekao.com.pl/k/latozcdm i zaakceptować regulamin konkursu „Lato z CDM”. W Konkursie uwzględniane będą transakcje zrealizowane w okresie od następnego dnia roboczego po dokonaniu rejestracji do 31 sierpnia 2012 roku.

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.