Home » Redaktor24 » Prehistoryczny świat dinozaurów w pokoju małego odkrywcy
Lip
10

Dzieci to mali odkrywcy, poszukiwacze przygód i ciekawych historii. Wszystko co je otacza może stać się przedmiotem zainteresowania i pobudzić ich ogólny rozwój. Polska marka mebli BAGGI Design doskonale zna potrzeby maluchów i właśnie po to, by zapewnić im przyjazne, a zarazem interesujące otoczenie stworzyła kolekcję „Dino Świat“, która zaspokoi głód doznań każdego małego odkrywcy.

Pokój malucha to przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania zainteresowań. Dziecko spędza w nim dużą część swojego czasu. Tam się bawi, uczy, odpoczywa, przyjmuje przyjaciół. Ważne jest, by był on funkcjonalny, bezpieczny, a zarazem ciekawy i odrobinę tajemniczy. Jest to nielada zadanie – urządzić pokój brzdąca tak, by spełniał oczekiwania zarówno rodziców, jak i (a może przede wszystkim) ich pociechy.
Polska marka mebli dla dzieci i młodzieży BAGGI Design postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom zatroskanych rodziców oraz ciekawskich, rozbrykanych brzdąców. Proponuje kolekcję „Dino Świat“, skierowaną do wszystkich miłośników świata przyrody i dawnych, prehistorycznych zwierząt.

Ten system mebli przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek – dzieci zafascynowanych bajeczną florą i fauną pradawnych czasów. Dzięki soczystym zieleniom oraz ciepłemu błękitowi wprowadza on do przestrzeni malucha przyjazny i ciepły klimat. Bajkowe postacie dinozaurów intrygują, bawią, zachęcają do zabawy i nauki. Takie wnętrze inspiruje dziecko do odkrywania nieznanych historii, rozwijania zainteresowań.
BAGGI Design nie zapomina także o rodzicach i ich obawach. By mogli ze spokojem o bezpieczeństwo pociechy, zakupić meble, które spodobają się dziecku, projektanci BAGGI stworzyli bryły funkcjonalne i stabilne, które z powodzeniem sprawdzą się we wnętrzach zarówno uczniów, jak i tych najmłodszych milusińskich.

Urządzenie dziecięcego pokoju to przyjemne, ale też trudne zadanie. Ważne jest, by pamiętać o funkcjach, które ma spełniać, a przy tym, by podobał się maluchowi. Na szczęście na polskim rynku jest marka, która chętnie służy pomocą zdezorientowanym rodzicom. Kolekcja „Dino Świat“ z pewnością zachwyci małych poszukiwaczy przygód i tajemnic prehistorcznego świata.
Gotowi na powrót do przeszłości?

Więcej na www.baggi.com.pl

Kontakt dla mediów
Aleksandra Makuch
ola@sisu.com.pl

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.