Home » Gadżety, Handel, Internet, Rozrywka » Staropolanka rozpoczęła zaWODY o nagrody!
Maj
24

Rozpoczęły się zaWODY o nagrody! Konkurs będzie trwał do końca sierpnia, a wygrać w nim można na 2 sposoby:
1.   1 z 11 nagród w jednym z 4 miesięcy konkursowych,
2.   1 z 3 nagród w finale!

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić wodę lub napój Staropolanki oznaczony etykietą konkursową, następnie zarejestrować na stronie www.konkurs.staropolanka.pl zamieszczony na niej kod, a potem wybrać 11 ulubionych produktów, jako reprezentację Staropolanki.
Aby walczyć o nagrodę w jednym z miesięcy konkursowych należy w dalszej kolejności, w ciekawy sposób pokazać na przesłanym zdjęciu, jak się kibicuje wytypowanej przez siebie reprezentacji. Co miesiąc internauci wybiorą 11 zwycięzców i zdecydują, kto otrzyma m.in.: tablet, telefon, robot wielofunkcyjny czy bony do zrealizowania w sieci perfumerii Douglas.
W finale nagrodzone będą 3 osoby, które w okresie trwania konkursu zbiorą najwięcej oznakowanych etykiet i zarejestrują zamieszczone na nich kody. W finale można wygrać niezależnie do ewentualnego zwycięstwa w miesiącu konkursowym, a także od tego, czy w ogóle doda się zdjęcie! Wystarczy po prostu pić Staropolankę i rejestrować kolejne kody. Na finalistów czeka tydzień w SPA Wielka Pieniawa, skuter albo telefon. Szczegóły na www.konkurs.staropolanka.pl

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.