Home » Biznes, Gospodarka, Przedsiębiorczość » OS3 GROUP S.A. jedzie na WallStreet
Maj
31

Specjalizująca się w marketingu internetowym Grupa OS3 pierwszy weekend czerwca spędzi w Zakopanem. Zarząd Grupy zaprezentuje swoją ofertę inwestycyjną na największym wydarzeniu rynku kapitałowego w Polsce – konferencji WallStreet.

Prezentacja OS3 Group S.A. odbędzie się 31 maja br. w poświęconym NewConnect oraz Catalyst – Dniu Nowych Rynków. Udział Grupy w wydarzeniu związany jest z planowanym przez Zarząd jeszcze na ten rok debiutem na małym parkiecie.

Dzień Nowych Rynków – Forum NewConnect i Catalyst to główna impreza poprzedzająca konferencję WallStreet 16, która odbędzie się w dniach 1-3 czerwca br. w hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. W trakcie całej konferencji inwestorzy będą mieli okazję bezpośredniego spotkania oraz rozmowy Zarządem Grupy. Z ramienia spółki na konferencji obecni będą Damian Rutkowski Prezes Zarządu OS3 Group S.A. oraz Marcin Maj Członek Zarządu Grupy.

OS3 zarówno jako Grupa, jak i wchodzące w jej skład poszczególne spółki, odnotowują w ostatnim czasie okres dynamicznego rozwoju. W 2011 roku wzrost ze sprzedaży usług całej Grupy w stosunku do lat ubiegłych wyniósł 35 proc. Na koniec kwietnia br. łączny przychód ze sprzedaży wszystkich spółek wchodzących w skład OS3 Group kształtował się na poziomie 3,6 mln zł.

Podobne posty:

, ,

Comments are closed.