Home » Dziecko, Gadżety, Kampanie » Z Gwiezdnych Wojen się nie wyrasta. Rebelianci i Kids’ Paki
Lis
04

Rycerza Jedi poznaje się po mieczu świetlnym, a fanów nowego serialu animowanego wytwórni Disney „Star Wars Rebelianci” po torbie z limitowanej serii marki SUBWAY®. Gdy wraz z pożywnym sandwiczem można dodatkowo liczyć na gadżet z ulubionym gwiezdnym bohaterem – dawka pozytywnej mocy ulega podwojeniu.

Kanał Disney XD rozpoczął nadawanie nowego serialu animowanego „Star Wars Rebelianci” 4 października br. W premierowych odcinkach widzowie poznają kolejne odsłony kultowej już historii i nieznanych wcześniej bohaterów galaktycznej sagi. Mają oni szansę stać się ulubionymi postaciami kolejnego już pokolenia fanów Gwiezdnych Wojen.

2-PL_Q4_StarWars_Rebels_Footer_prev

W kolekcji gadżetów związanych z serialem nie mogło zabraknąć torby z limitowanej edycji przygotowanej przez markę SUBWAY®. Jest ona dołączana do każdego zestawu Kids’ Pak, dedykowanego głównie dzieciom. W jego skład wchodzi 10 cm sandwicz, jabłko oraz woda mineralna. Zestaw został dobrany tak, aby dostarczył najmłodszym zarówno wartościowych składników odżywczych potrzebnych do codziennych działań, jak i wiele przyjemności z samego jedzenia.

Torby z wizerunkiem Ezry, Kanana, Hery, Choppera czy Szturmowca będą dodatkowym źródłem radości dla naszych najmłodszych klientów, ale mają też praktyczne zastosowanie, mówi Fabiola Gallegos Rios, Marketing Manager marki. Mogą pełnić rolę schowka na szkolne przybory czy popularną śniadaniówkę albo stać się nietypowym opakowaniem na prezent i powodem do dumy dla prawdziwego fana gwiezdnych potyczek. Niewykluczone, że po zestaw Kids Pak z torbami sięgać będą także starsi klienci marki. W końcu – z Gwiezdnych Wojen się nie wyrasta.

Podobne posty:

, , , , , , , ,

Comments are closed.