Home » Biznes, Systemy IT, Technologie » Akredytacja SAP dla itelligence
Sty
21

Dzięki wysokim standardom zarządzania jakością, zgodnym z wytycznymi SAP, itelligence może efektywniej wdrażać nowe rozwiązania SAP i mieć bardziej zadowolonych klientów

Warszawa/Poznań, 10 stycznia 2013 r. firma itelligence poinformowała o przyznaniu jej  przez  SAP Active Managemnet Team akredytacji aktywnego zarzadzania jakością. To potwierdzenie stosowania przez itelligence przejrzystych standardów jakości podczas sprzedaży i wdrożeń rozwiązań SAP. Dzięki współpracy z SAP w zakresie zarządzania jakością itelligence może lepiej wspierać swoich klientów przed i w trakcie projektów wdrożeniowych: zgodnie ze specyfikacją, w granicach zaplanowanego budżetu i w wyznaczonym czasie. Firma itelligence ma status Złotego Partnera SAP w programie SAP PartnerEdge.

SAP wdrożył globalny program akredytacji w zakresie zarządzania (SAP Active Quality Mangement) jakością dla partnerów typu VAR (Value Added Reseller), wyspecjalizowanych w rozwiązaniach SAP Business All-in-One. Akredytacja jest przyznawana partnerom SAP na całym świecie, którzy stosują aktywne zarządzanie jakością w swoich procesach sprzedaży i metodyce dostaw.

itelligence ściśle przestrzega kluczowych zasad zarządzania jakością, które SAP uważa za podstawę sukcesu każdego wdrożenia. Celem tych zasad jest zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania i wsparcia, a także procesów, narzędzi i usług ułatwiających efektywną realizację projektów i wdrożeń.

Firmy muszą dziś zarządzać ryzykiem podczas realizacji coraz bardziej złożonych projektów. Jako certyfikowany uczestnik globalnego programu akredytacji w zakresie zarządzania jakością, itelligence pomaga klientom SAP w unikaniu eskalacji, utrzymaniu poziomu zysków oraz w zwiększeniu efektywności wdrożeń. Ponadto w ramach programu itelligence ma dostęp do rozszerzonych materiałów i procedur zarządzania jakością w kanałach sprzedaży SAP. Akredytacja, która jest zorientowana na wymierne rezultaty zarządzania jakością, pomaga również partnerom w wygrywaniu przetargów. Wyróżnia ich na tle konkurencji pod względem wysokich standarów jakości i minimalizacji ryzyka.

„Zdobycie akredytacji jest wyrazem uznania dla naszego zespołu.” — powiedział Arnold Nowak, Prezes Zarządu, itelligence – „Stosując zasady zarządzania jakością zdefiniowane przez SAP, możemy ułatwić klientom wdrażanie rozwiązań i przewidzieć wynikające z nich korzyści, uwzględniając wymagania firmy. Naszym celem jest efektywne wdrażanie procesów biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań SAP przy zachowaniu najwyższych standardów.”

Coroczne plany jakości wraz z kwartalnymi formularzami przeglądu ich realizacji tworzą podstawę dla globalnego programu przeglądu jakości zapewniając możliwość monitorowania wspólnych działań i mierzenia osiągnięć. Partnerzy są zobowiązani do przedłożenia planu przedstawiającego w jaki sposób zamierzają poprawić jakość w ich organizacji w ciągu roku. Ponadto kwartalny przegląd jakości umożliwia monitorowanie ryzyka poprzez otwartą, dwustronną komunikację, jak również umożliwia identyfikację problemów i ich zapobieganie.

„SAP dokłada wszelkich starań, aby wspierać klientów w jak najlepszym zarządzaniu wdrożeniami zintegrowanych rozwiązań informatycznych i zachęca swoich partnerów do działania zgodnego z zasadami jakości przestrzeganymi przez SAP.” – powiedziała Iwona Stamper, menadżer ds. relacji z partnerami w SAP Polska. – „Cieszę się, że itelligence pogłębiło współpracę z SAP poprzez uzyskanie akredytacji aktywnego zarządzania jakością. Spodziewamy się, że dzięki akredytacji specjaliści itelligence będą jeszcze skuteczniej wspierać klientów przy wyborze odpowiednich rozwiązań SAP, wariantów wdrożeniowych, a także w szybkim i pełnym osiąganiu zwrotu z inwestycji”.

***

itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP. Zatrudnia ponad 2700 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 21 krajach i 5 regionach (Ameryka, Azja, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Niemcy/Austria). itelligence realizuje złożone projekty w środowisku SAP dla ponad 4 000 klientów na całym świecie. Portfolio usług firmy obejmuje od licencji i konsultingu SAP, poprzez własne branżowe rozwiązania oparte o SAP, aż do usług hostingowych i application support. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 130 osób. Dysponuje własnym Centrum Systemów Informatycznych wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę informatyczną służącą do świadczenia kompleksowych usług outsourcing IT – od wynajmu serwerów i sprzętu sieciowego po rozwój systemów. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych firmy SAP. W 2011 roku firma wygenerowała łączną sprzedaż na poziomie 342,4 mln EUR.

Więcej informacji: www.itelligence.pl

 

Podobne posty:

, , , , ,

Comments are closed.