Home » Konkursy, Nauka i edukacja » Słoneczny konkurs w AP Edukacja
Maj
30

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Złap słoneczko – wygraj nagrodę”, w którym można wygrać nagrody ufundowane przez sponsora – firmę Bielenda.

AP Edukacja po raz kolejny organizuje konkurs, w którym można wygrać nagrody ufundowane przez znane marki. Dzięki temu słuchacze oraz fani szkoły mają szansę połączyć naukę z przyjemnością.

„Złap słoneczko – wygraj nagrodę” to hasło przewodnie organizowanej zabawy, która rozpocznie się już 11 czerwca 2012r. Aby wziąć udział w konkursie należy skorzystać z aplikacji konkursowej na profilu AP Edukacja na popularnym serwisie społecznościowy – Facebook. Do wygrania są kosmetyki firmy Bielenda.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl oraz www.facebook.com/apedukacja

************************************

Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.