Home » Rozrywka » Jak zobaczyć Euro bez biletu?
Maj
31

Ostatnie bilety na Euro 2012 zostały rozlosowane w marcu. Co zrobić, gdy zabrakło nam szczęścia, a naprawdę chcemy poczuć piłkarskie emocje w czasie występu biało-czerwonych? Wybór jest jeden: transmisja telewizyjna.

Co zrobić, jeśli do tej pory nie udało nam się zdobyć biletu na żaden mecz? Owszem, wejściówki można kupić na portalach aukcyjnych. Niestety, pomimo zakazów (za odsprzedawanie biletów z zyskiem grozi nawet areszt!), osoby handlujące karzą sobie za nie słono dopłacać – nawet po kilka tysięcy złotych.

Naszą ostatnią szansą jest obejrzenie meczu w telewizji. Przynajmniej o jakość sygnału nie musimy się martwić. Telewizja Polska, która otrzymała koncesję na przekaz, będzie nadawać zarówno Euro 2012 jak i Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie w rozdzielczości High Definition. Na czym jednak najlepiej oglądać takie zawody?

 

Więcej niż telewizja

 

Rola telewizora zmienia się. Już dawno temu przestaliśmy wyłącznie biernie oglądać program telewizyjny. Kupując odbiornik na Euro 2012, koniecznie należy wybrać TV z funkcją Smart. Dla każdego kibica niezwykle istotna będzie możliwość pauzowania i nagrywania programu. Posiada ją seria 5507 marki Philips, która dopiero co pojawiła się na sklepowych półkach.

 

Aplikacja One Touch Record umożliwia wstrzymywanie programu telewizyjnego w czasie jego emisji oraz nagrywanie najciekawszych scen. Dzięki temu można spokojnie wyjść do kuchni po następną przekąskę lub odebrać telefon, bez obawy, że umkną nam najlepsze akcje meczu… Co więcej, nagrane fragmenty programu będziemy mogli później wykorzystać i dzielić się nimi np. uploadować na YouTube lub odtworzyć je raz jeszcze dla znajomych.

 

To nie jedyna funkcja, której będzie potrzebował w swoim telewizorze każdy fan piłki nożnej. Niezbędna jest także inna platforma obecna w odbiornikach Philipsa – Program. Daje ona dostęp do internetowej ramówki, gdzie wszystkie informacje dotyczące zawartości programowej znajdują się w jednym miejscu. Dzięki niej nie przegapimy żadnego spotkania naszej reprezentacji.

Biorąc pod uwagę, że telewizor to zakup na dłużej, warto również mieć na uwadze usługę Net Tv. Za jej pośrednictwem użytkownik ma dostęp do otwartego internetu. Wszystkie funkcje Smart są niezwykle proste w konfiguracji i obsłudze. Wbudowana karta WiFi pozwoli natomiast uniknąć plątaniny kabli.

Jak na stadionie

Piłka nożna to przede wszystkim wielkie emocje. Funkcja aktywnego 3D w telewizorach z serii 5507  pozwala całkowicie zanurzyć się w akcję meczu. Siedząc we własnym domu, możemy poczuć się jak na stadionowych trybunach. Zaawansowana technologia Pixel Plus HD, sprawia, że obraz jest niezwykle żywy i wyrazisty. Podobnie sytuacja ma się z wyświetlaniem ruchu, który zawsze wygląda naturalnie i płynnie. To bardzo ważna wskazówka dla każdego, komu zależy na podziwianiu technicznej sprawności piłkarzy.

Do pełnego przeżywania sportowych emocji niezbędny jest także odpowiednie nagłośnienie. Unikatowa konstrukcja głośników w telewizorach Philips pozwala na osiągnięcie przestrzennego dźwięku. Jego głębokość i czystość nie ustępuje przy tym jakością najwyższej klasy sprzętom audio.

Telewizory z linii 5507 to idealny wybór dla każdego miłośnika sportu i nie tylko. Wielofunkcyjność i multimedialność odbiorników z tej serii sprawia, że będą one umilać czas nie tylko w czasie trwania Euro 2012, ale i długo po zakończeniu turnieju.

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.