Home » Handel, Wieści za spółek » Meble Artane na Allegro.pl
Mar
22

Od 2008 salony meblowe Artane umożliwiły zakup swojej ekspozycji przez Internet. Firma jest obecna w największym serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Na razie można tam wybierać spośród 200 mebli polskich producentów oferowanych w warszawskich salonach Artane.

Stale rośnie liczba Polaków kupujących meble i artykuły wyposażenia wnętrz w sieci. Przede wszystkim dlatego, że są tańsze niż w tradycyjnych sklepach. Ale to nie jedyny powód. Decydując się na zakupy przez Internet łatwiej i szybciej możemy zapoznać się z ofertą dostępną na rynku. Odwiedzenie kilku czy kilkunastu sklepów tradycyjnych zajęłoby pewnie kilka dni. Wygodniej też nam porównać ceny. Dodatkowo e-sklepy są otwarte 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu, co dla osób pracujących czy mających wiele obowiązków jest bardzo wygodne.

Obecność na Allegro to korzyści zarówno dla sklepów, jak i dla Klientów. Dzięki sprzedaży przez Internet z naszą ofertą łatwiej możemy dotrzeć do większej liczby osób. Natomiast użytkownicy serwisu mogą dokonać zakupu o każdej porze dnia i nocy. Do końca roku planujemy jeszcze zwiększyć ilość wystawianych na Allegro mebli tak, by nasza propozycja była bardziej pełna i ciekawa – mówi Artur Krasuski z Meble Artane.

Obecnie sprzedaje na Allegro.pl m. in. meble wypoczynkowe, tj. sofy, wersalki i fotele, stoły i krzesła. Wszystkie produkty są oferowane w opcji „Kup teraz”. Klienci z Warszawy, którzy dokonali zakupu poniżej 2 tys. zł za transport mebli płacą jedynie 50 zł. Przy zakupach na kwotę powyżej 2 tys. firma zapewnia transport bezpłatnie.

————————————————————————————————————————

Marka sklepów Artane istnieje od 2008 roku. Pierwszy salon powstał na Okęciu i systematycznie rozbudowywał swoją ofertę. Solidne wykonanie, bogaty asortyment, trwałość, a przede wszystkim konkurencyjne ceny sprawiły że cieszy się on wciąż rosnącą popularnością. Od marca 2012 Meble Artane mają również swój salon w halach targowych przy ul. Marywilskiej 44 (hala F). Meble sprzedawane w Artane posiadają wszelkie niezbędne atesty i spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

Podobne posty:

Comments are closed.