Home » Gry » Total War: WARHAMMER – materiał wideo prezentujący kampanię krasnoludów
Mar
03

Firmy Creative Assembly oraz SEGA opublikowały właśnie nowy materiał wideo z gry Total War: WARHAMMER prezentujący rozgrywkę frakcji krasnoludów na mapie strategicznej

Materiał ten można obejrzeć pod poniższym adresem

zapraszamy też do obejrzenia dwóch poprzednich materiałów wideo prezentujących tryb kampanii ludzi i zielonoskórych

Imperium

Orki I Gobliny

Gra Total War: WARHAMMER po raz pierwszy w historii przeniesie serię do jednego z najznamienitszych uniwersów fantasy. Nieskończenie głęboki i bogaty świat Warhammera zapowiada nową erę dla marki Total War. Gigantyczne monstra, latające potwory, legendarni bohaterowie oraz niszczycielska magia zajmą swoje miejsce na polu walki razem z tysiącami wojowników ścierających się ze sobą w bitwach rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

Z kolei kampania oparta na turowym systemie rozgrywki przeniesie graczy do Starego Świata – pełnego zdrady i niewybaczającego błędów miejsca, przepełnionego niekończącymi się wojnami i podstępnymi sojuszami. Bez względu na to, jaką rasę wybiorą gracze i w jaki sposób będą prowadzili podbój, uwikłają się w konflikt, który zagrozi zniszczeniem całego świata.

Jako pierwsza z epickiej trylogii, gra Total War: WARHAMMER dostarczy setek godzin wciągającej rozgrywki. W połączeniu z dwoma przyszłymi samodzielnymi rozszerzeniami oraz paczkami dodatkowej zawartości, całość stworzy największy z dotychczas wydanych tytułów w serii Total War.

Zasady się zmieniły, a wraz z tymi zmianami nadchodzi wojna na niespotykaną dotychczas skalę.

Grę można zamawiać m.in. w sklepach muve.pl oraz sklep.gry-online.pl.

Podobne posty:

Comments are closed.