Home » Targi » Targi MEBLE POLSKA 2016
Mar
03

Targi MEBLE POLSKA 2016

Targi MEBLE POLSKA to największe wydarzenie branży meblarskiej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców nie może zabraknąć polskiego lidera sprzedaży materacy – Fabryki Materacy JANPOL. Ze względu na obchodzony jubileusz – 25-lecie działalności, tegoroczna edycja będzie dla firmy szczególnie wyjątkowa.

Liczby mówią same za siebie: 4 dni, ponad 20 tysięcy wystawców z blisko 45 krajów. Jak co roku, Poznań stanie się europejską stolicą branży meblarskiej. Dla wystawców, Targi Meble Polska są synonimem spotkania biznesowego z klientami oraz kupcami z całej Europy. To idealna okazja, aby zaprezentować portfolio produktów, a w szczególności wprowadzane na rynek nowości. Dla odwiedzających, to prezentacja oferty polskiej branży meblarskiej, czyli szansa na zapoznanie się z kolekcjami na nowy sezon i spotkanie liderów rynku.

Fabryka Materacy JANPOL już kolejny rok z rzędu będzie miała przyjemność prezentować swe produkty, zarówno dla klienta ostatecznego, jak i branży hotelarskiej. Warto nadmienić, że na Targach premierę będą miały cztery nowe materace producenta. Połączenie innowacyjnych technologii oraz surowców to cecha, która charakteryzuje Fabrykę Materacy JANPOL od lat. Właśnie dlatego tkanina pokrowca, do której produkcji wykorzystano osad z włókien parzonej kawy to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić stoisko firmy. Z okazji jubileuszu 25-lecia firma przygotowała wiele aktywności. Na miejscu będzie można zasmakować w kawie, parzonej przez profesjonalnych baristów oraz specjalnie przygotowanym sushi. Czas uświetni joga uśmiechu oraz sesja fotograficzna, a dla osób, które zdecydują się wziąć w niej udział producent przewidział specjalne upominki.

Targi MEBLE POLSKA to idealna okazja do świętowania jubileuszu. Takie wiodące wydarzenie, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim daje możliwość nawiązania kontaktów z nowymi klientami oraz utrzymania pozytywnych relacji z obecnymi. Z każdym rokiem, prestiż poznańskich Targów znacząco wzrasta, dlatego liderów polskiego rynku, w tym Fabryki Materacy JANPOL, nie może na nich zabraknąć.

Podobne posty:

Comments are closed.