Home » Gry » DZIŚ PREMIERA GRY MORTAL KOMBAT XL
Mar
04

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś do sprzedaży trafiła gra Mortal Kombat XL. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation®4 i Xbox One. Za tłumaczenie odpowiada firma QLOC S.A.

Mortal Kombat XL to kompletne wydanie wielokrotnie nagradzanej gry Mortal Kombat X, która osiągnęła najwyższą sprzedaż w historii serii i zdobyła m.in. tytuł Najlepszej Bijatyki na gali The Game Awards 2015. W skład Mortal Kombat XL wchodzi podstawowa wersja gry oraz cała zawartość Kombat Pack 2:
· Nowe grywalne postacie: Ksenomorf z serii „Obcy”, Leatherface z serii „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, Triborg oraz Bo’Rai Cho
· Niepublikowany zestaw skórek „Apocalypse”
· Wydane przedtem DLC: grywalny Goro, zestaw skórek „Brazil”, zestaw skórek „Kold War” oraz skórka Scorpiona „Kold War”
Ponadto w Mortal Kombat XL dostępna jest zawartość Kombat Pack 1:
· Grywalne postacie: Predator, Jason Voorhees, Tremor oraz Tanya – każde z nich z trzema skórkami
· Zestaw skórek „Samurai”

Mortal Kombat X to najnowsza produkcja NetherRealm Studios z wysoko ocenianej serii bijatyk łączących kinowy rozmach z zupełnie nowym typem rozgrywki. Mortal Kombat X daje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci, charakteryzujących się indywidualną strategią oraz stylem walki. Gracze zanurzą się w oryginalną historię prezentującą kilka charakterystycznych i rozpoznawalnych wojowników takich jak Scorpion czy Sub-Zero oraz otrzymają do dyspozycji nowych przeciwników, scalających całą opowieść i reprezentujących zarówno siły dobra, jak i zła. Gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC, PlayStation®4 i Xbox One.

Grę można zamawiać m.in. w sklepie muve.pl i sklep.gry-online.pl.

Podobne posty:

Comments are closed.