Home » Gry » WARHAMMER 40 000: DAWN OF WAR II – WYDANIE KOMPLETNE I INNE NOWOŚCI WKRÓTCE W SERII PREMIUM GAMES
Lut
04

CENEGA z przyjemnością informuje, że w tym miesiącu Premium Games wzbogaci się o nowe tytuły. 19 lutego w serii ukażą się gry: Sid Meier’s Civilization V: Wydanie kompletne oraz Warhammer 40 000: Dawn of War II – Wydanie kompletne. Tydzień później, 26 lutego, do oferty serii dołączy gra Company of Heroes 2 Edycja Platynowa. Wkrótce seria zostanie także wzbogacona o grę Obcy: Izolacja.

Sid Meier’s Civilization V: Wydanie kompletne – to wyjątkowy zbiór wszystkich pakietów DLC oraz dwóch dużych rozszerzeń do wielokrotnie nagradzanej gry strategicznej, Sid Meier’s Civilization V. Gracz ma możliwość pokierowania aż 43 postaciami historycznymi. Dodatek Bogowie i Królowie pozwala graczom m.in. założyć pierwszy Panteon Bogów i krzewić wiarę w świecie, jak również wysyłać szpiegów do innych miast, by zawierać sojusze i kraść technologie. Z kolei dodatek Nowy wspaniały świat wprowadza do gry polskie akcenty: postać króla Kazimierza III Wielkiego oraz legendarną polską jazdę – husarię!

W grze Warhammer 40 000: Dawn of War II – Wydanie Kompletne poprowadzisz i będziesz rozwijać jednostki kosmicznych marines w epickiej wojnie o przyszłość starożytnych ras. Wydanie kompletne tej strategii czasu rzeczywistego (RTS) osadzonej w kultowym uniwersum Warhammera 40 000 zawiera pełną wersję gry oraz rozszerzenia: Retribution i Chaos Rising, a także dodatkowo: 18 pakietów DLC i 4 pakiety wyposażenia.

Company of Heroes 2 Edycja Platynowa przenosi gracza na zaśnieżony front wschodni. Jest rok 1941, Niemcy rozpoczynają operację „Barbarossa”, której celem jest podbicie Związku Radzieckiego. Wcielasz się w dowódcę wojsk radzieckich. Doświadcz z bliska niezwykłej brutalności wojny dzięki dynamicznemu, taktycznemu systemowi walki (Dynamic Battle Tactics). Edycja Platynowa poza pełną wersją gry zawiera dodatki: Armie frontu zachodniego, Ofensywa w Ardenach i Wojska brytyjskie, a także dodatkowy kod do gry dla znajomego.

Obcy: Izolacja to gra akcji tocząca się w atmosferze ciągłego strachu i śmiertelnego zagrożenia ze strony tytułowego ksenomorfa. Piętnaście lat po wydarzeniach z filmu Obcy: ósmy pasażer Nostromo Ridleya Scotta, córka Ellen Ripley – Amanda – toczy desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji poznania prawdy o zniknięciu matki. Słaba i nieprzygotowana bohaterka zmuszona jest szukać zasobów, improwizować i używać własnego sprytu, aby nie tylko odnieść sukces w misji, ale po prostu przeżyć.

PREMIUM GAMES to:

• Seria wydawnicza firmy Cenega, do której trafiają tylko najlepsze premiery, w możliwie najkrótszym czasie!
• Unikatowe i dotychczas niedostępne antologie największych tytułów!
• Absolutnie kompletne wydania – premierowe wersje gier wraz z aktualizacjami oraz oficjalnymi dodatkami.
• Najwyższej jakości elegancka poligrafia, w zupełnie nowej szacie graficznej.

Zamów gry przed premierą m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl.

INFORMACJE O GRUPIE CENEGA
Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation2 (PS2), Sony PlayStation Portable (PSP), Sony PlayStation Vita,Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, Bethesda Software, Capcom Interactive, Koch Media, NAMCO BANDAI Games, Paradox Interactive, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się takie szlagiery, jak Borderlands, The Elder Scrolls V: Skyrim, Cywilizacja V, Batman Arkham City oraz serie Fallout, Grand Theft Auto, Hitman, King’s Bounty, Max Payne, Twierdza, Tomb Raider i UFO. Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl

Podobne posty:

Comments are closed.