Home » Gry » Valkyria Chronicles Remastered w planie wydawniczym firmy Cenega
Lut
01

Mamy przyjemność poinformować, że gra Valkyria Chronicles Remastered na PlayStation®4 trafiła do naszego planu wydawniczego. Tytuł ten, który zdobył uznanie krytyków i wiele nagród na PlayStation®3, będzie dostępny wiosną 2016 roku w przygotowanym specjalnie na rynek europejski wydaniu pudełkowym, którego szczegóły zostaną opublikowane wkrótce.

W świecie Valkyria Chronicles jest rok 1935, a Europa pogrążyła się w Drugiej Wojnie Europejskiej o drogocenny materiał: Ragnite. Konflikt toczy się pomiędzy dwoma frakcjami: Autokratycznym Wschodnioeuropejskim Imperialnym Sojuszem (znanym również jako Imperium) oraz Federacją Atlantycką. Siły Imperium przetaczają się przez cały kontynent, mając na oku bogate w Ragnite Księstwo Galicyjskie. Choć pokojowo nastawiona Galia pozostaje neutralna, jej mieszkańcy będą musieli bronić swoich domostw i kraju przed nieuniknioną inwazją. Gracze przejmą kontrolę nad porucznikiem Welkinem Guntherem i osławioną 7. Drużyną Galijskiej Milicji i zmierzą się z siłami Imperium.

Kluczowe cechy Valkyria Chronicles Remastered:

· Silnik graficzny „CANVAS”: Powrót wspaniałej oprawy graficznej, tym razem w rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę
· System taktycznej walki „BLiTZ”: Częściowo strategia turowa, częściowo RPG, a częściowo trzecioosobowa strzelanka w czasie rzeczywistym – system „BLiTZ” to unikatowa mechanika, która sprawia, że walki nabierają strategicznego aspektu, pozostającym przy tym pełnymi akcji. Gracz będzie dowodził i rozkazywał swoim żołnierzom i czołgom na 30 różnych polach walki, mierząc się z Imperium.
· Zapadająca w pamięć historia: Stojący przed obliczem wojny Gunther, Alicia, Largo i reszta niezłomnych członków 7. Drużyny biorą udział w walce o wolność z osobistych powodów i w nadziei, że mimo wszystkich przeszkód uda im się wyzwolić Galię spod jarzma Imperium – a wszystko to dziać się będzie w przerażających okolicznościach wojny.
· Dodatkowa zawartość DLC: Poza podstawową wersją gry, Valkyria Chronicles Remastered zawiera wszystkie opublikowane do tej pory dodatki – Hard EX Mode, Edy’s Mission, Selvaria’s Mission i Challenge of the Edy Detachment.

Zamów przed premierą na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.

Podobne posty:

Comments are closed.