Home » Gry » Impreza LEGO Polska już w ten weekend w Poznaniu!
Lut
19

Z przyjemnością informujemy, że już w ten weekend, 20 i 21 lutego, w Galerii Malta w Poznaniu odbędzie się impreza LEGO Polska, na którą serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców. W trakcie wydarzenia promującego LEGO® Nexo Knights™ odwiedzający będą mieli okazję zagrać w najnowszą odsłonę serii LEGO Video Games: LEGO Marvel’s Avengers! Dołącz do drużyny Avengers i weź udział w niezwykłej przygodzie znanej z takich hitów kinowych jak Avengers, Avengers: Czas Ultrona, Iron Man 3, Captain America: Pierwsze starcie, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz oraz Thor: Mroczny świat.

Jest to część cyklu imprez LEGO Polska organizowanych w całej Polsce, a następne z nich odbywać się będą w kolejne weekendy we wskazanych poniżej miastach:

• 20-21 lutego w Galerii Malta w Poznaniu

• 27-28 lutego w Galerii Katowickiej w Katowicach

• 5-6 marca w Blue City w Warszawie

• 12-13 marca w Tarasach Zamkowych w Lublinie

Na wszystkich imprezach z cyklu będzie można zagrać w grę LEGO Marvel’s Avengers.

Dodatkowo podczas imprezy dzieci będą mogły odgrywać scenki dotyczące ich ulubionych zainteresowań: muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody. Dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat zostanie stworzony sektor LEGO® DUPLO®. W „basenie” wypełnionym klockami LEGO DUPLO oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą mogły układać swoje pierwsze budowle lub wsiąść na motor 3D LEGO DUPLO i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance foto. Wszystkich gości bawić będą profesjonalni animatorzy LEGO.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w zabawie!

Podobne posty:

Comments are closed.