Home » Gry » Dying Light: The Following – Enhanced Edition – data premiery potwierdzona
Lut
01

Techland w swoim liście do fanów potwierdza daty wydania gry Dying Light: The Following – Enhanced Edition na wszystkich rynkach.

Drodzy Fani,
Tak, jak ogłosiliśmy tydzień temu, Dying Light: The Following – Enhanced Edition jest już w złocie. To oznacza, że gra jest gotowa, a płyty są obecnie pakowane i wysyłane do sklepów na całym świecie, gdzie będą dla Was dostępne już 9 lutego. Prosimy miejcie na uwadze to, że daty premier wersji dostępnych w handlu detalicznym oraz cyfrowym mogą się odrobinę różnić. Szczegóły znajdziecie poniżej.
Premiera Dying Light: The Following – Enhanced Edition oznacza także, że pierwotna wersja gry będzie coraz trudniejsza do zdobycia. W wersji cyfrowej stanie się ona niedostępna już 9 lutego 2016 roku, a w sklepach pozostanie w sprzedaży tylko do wyczerpania zapasów. Jeśli zatem planujesz uzupełnić swoją kolekcję o oryginalne pudełko lub po prostu chciałbyś nabyć podstawową wersję Dying Light w niższej cenie, to teraz jest na to najlepszy moment.
Niezależnie od tego, jakiego dokonasz wyboru, mamy nadzieję, że luty będzie dla Ciebie pełen zombie-apokaliptycznych planów.
Zespół Techland

Dying Light: The Following – Enhanced Edition – premiera odbędzie się 9 lutego 2016 na PC (129 zł), PlayStation 4 oraz Xbox One (199 zł) (w wersji pudełkowej i cyfrowej). Dying Light: The Following będzie kosztował w Polsce 79,90 zł. Będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Pass do Dying Light, którego cena w Polsce wynosi 99,90 zł. Ceny dotyczą wersji na platformę PC.

Podobne posty:

Comments are closed.