Home » Ksiązki » Potęga skupienia
Mar
31

Potęga skupienia

Presja stale zmieniającego się świata, nieograniczone wręcz możliwości rozwoju i kolejne wyzwania zawodowe w większości przypadków sprawiają, że prędzej czy później w naszym życiu zaczyna brakować równowagi. Pogodzenie celów biznesowych, finansowych, zdrowotnych, społecznych czy dotyczących czasu wolnego, nauki i relacji, wydaje się nie być możliwe. Pojawia się stres, poczucie frustracji i wypalenia a także konsekwencje finansowe: utrata pracy czy bankructwo.

Potega skupienia_okladkaJack Canfield, Mark Victor Hansen oraz Les Hewitt przeprowadzili badania, które dowodzą, że brak skupienia to jeden z ważniejszych czynników, który utrudnia nam realizację ustalonego planu. Wiele osób nie radzi sobie w życiu zawodowym czy osobistym właśnie z powodu braku umiejętności skupienia się na tym, co najważniejsze. Odkładają pewne sprawy na później lub zbyt łatwo pozwalają sobie na dekoncentrację. Autorzy, na bazie swoich wieloletnich doświadczeń, podczas których popełnili mnóstwo błędów, lecz także odnieśli kilka spektakularnych sukcesów, stworzyli przewodnik pokazujący jak prowadzić biznes i napełnić życie równowagą. Bez niejasnych teorii i wydumanych filozofii. W kolejnych rozdziałach pokazują jak prawidłowo zdefiniować i uhierarchizować cele, budować relację oraz osiągnąć właściwe skupienie. Przedstawiają także dostosowane do współczesnych realiów sprawdzone strategie finansowe, które mogą zapewnić wolność i spokój umysłu. W końcowym rozdziale opisują historie pięciu przedsiębiorców, którzy samodzielnie dorobili się milionów wspierając się Potęgą skupienia i zbudowali dochodowe firmy wykorzystując zasady przedstawione w tej książce.

W tych niestabilnych gospodarczo czasach Potęga skupienia pomoże ci na wiele różnych sposobów, niezależnie od tego, czy jesteś prezesem, wiceprezesem, menadżerem, należysz do kadry zarządczej, zajmujesz się sprzedażą, jesteś przedsiębiorcą, konsultantem, właścicielem niewielkiej firmy, czy też prowadzisz rodzinny biznes. Książka dostarcza narzędzi, które nie tylko pozwalają znacząco rozwinąć biznes, ale udoskonalić życie w niemal każdym aspekcie.

Wybrane opinie o książce:

„Potęga skupienia” to cudowna książką, która z pewnością będzie wywierała wpływ na następne pokolenia ludzi biznesu.

Ken Blanchard, współautor Jednominutowego Menedżera

Umiejętność skupienia to najważniejsze narzędzie na drodze do sukcesu. Najnowsze wydanie niniejszej książki demonstruje jak rozwijać nowe umiejętności w każdej dziedzinie życia. Niesamowite!

Brian Tracy. wykładowca, konsultant i autor bestsellerów

Wspaniała książka! Oto dowód, że zdrowy rozsądek i wartości etyczne nadal istnieją. Zadziwiająco prosty plan, który przyniesie korzyści każdemu, kto z niego skorzysta.

Stephen R. Covey, autor 7 nawyków niezwykle skutecznych ludzi.

Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Les Hewitt Potęga skupienia
Tytuł oryginału: The Power of Focus Tenth Anniversary Edition: How to Hit Your Business, Personal and Financial Targets with Absolute Confidence and Certainty

Ilość str. 416, format: 145x220mm, oprawa miękka ze skrzydełkami, ISBN: 978-83-64437-04-5, cena: 44,90 zł

Premiera: 8 kwietnia 201 4

www.studioemka.com.pl
www.facebook.com/studioemka

Podobne posty:

Comments are closed.