Home » Agencje PR, Rynek pracy » Rekrutacja i selekcja – nowy kierunek w Koźmińskim
Lip
04

HR należy do jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów zawodowych w Polsce, dlatego studia podyplomowe w tym zakresie mogą okazać się nieocenioną inwestycją w siebie. Akademia Leona Koźmińskiego rozpoczęła nabór na nowy kierunek studiów: HR – rekrutacja i selekcja. Zapisy trwają do 15 września.
Do szerokiej oferty kierunków Center of Excellence ALK dołączyły nowe, interesujące studia dla osób pragnących zostać konsultantami HR bądź chcących poszerzyć swoje obecne kompetencje w tej dziedzinie. Od profesjonalizmu i skuteczności takich konsultantów zależy realizacja polityki zatrudnieniowej w wielu przedsiębiorstwach, stąd też dobrze przygotowany pracownik obszaru HR staje się niezwykle wartościowy na rynku pracy.

Celem studiów jest wykształcenie profesjonalnych konsultantów ds. rekrutacji stałych, którzy z powodzeniem będą realizować projekty HR w firmach i agencjach zatrudnienia.
Ponadto absolwenci studiów uzyskają profesjonalne przygotowanie do samodzielnej realizacji nawet najbardziej skomplikowanych działań rekrutacyjnych. Główny zakres umiejętności będzie obejmował prowadzenie wywiadu kompetencyjnego i poszukiwań bezpośrednich oraz działań w assessment center. Zdobyta wiedza pozwoli także rozwinąć techniki sprzedażowe ułatwiające budowanie stałych relacji z klientami.

Gwarancją wysokiej jakości kształcenia w Akademii Leona Koźmińskiego jest wysoce wyspecjalizowana kadra złożona z najlepszych ekspertów na rynku, w dużej części praktyków, na co dzień przygotowujących konsultantów do pracy.

Szczegółowe informacje na temat studiów znajdują się pod adresem:
http://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/#HR|pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/rekrutacja-i-selekcja/o-studiach/|pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/rekrutacja-i-selekcja/o-studiach/

***
Center of Excellence ALK realizuje spójną ofertę edukacyjną w zakresie studiów podyplomowych, kursów, szkoleń, korporacyjnych programów rozwojowych, organizacji konferencji, seminariów, spotkań, pozyskiwania zewnętrznego finansowania na usługi szkoleniowo-doradcze i badawcze.
Akademia Leona Koźmińskiego jest jedną z 53 szkół na świecie posiadających trzy najbardziej prestiżowe akredytacje przyznawane uczelniom biznesowym (EQUIS, AMBA i AACSB) oraz najlepszą uczelnią biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej wg rankingów edukacyjnych „Financial Times”.

Za kontakty z mediami odpowiada:
Małgorzata Oświata
Akademia Leona Koźmińskiego
Koordynator PR
Tel. +48 22 519 22 48
Center of Excellence
03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 59

Opiekun ze strony agencji:
Izabela Jurek
Red Pen Public Relations
PR Manager
Tel. (22) 781 40 51
Tel. kom. 533 502 029
Izabela.jurek@redpen.pl

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.