Home » Dom i ogród, Finanse firmy » Już za tydzień poznamy zwycięzcę konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”!
Cze
18

Jeszcze tylko do 23 czerwca można pomóc uczniom szkół podstawowych biorącym udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej zainicjowanej przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka S.A. Tylko jedna ze 133 szkół uczestniczących w konkursie otrzyma wyjątkową nagrodę – wielofunkcyjne boisko.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na koloroweboiska.pl, zarejestrować się, wybrać najlepszą pracę konkursową prezentującą wykonane przez uczniów wymarzone boisko szkolne i głosować. Dziesięć szkół, które do 23 czerwca otrzymają największą liczbę głosów przejdzie do drugiego etapu konkursu, w którym zwycięzcę oraz zdobywców II i III nagrody wyłoni jury.

Wyniki siódmej edycji konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” zostaną opublikowane na stronie konkursowej w dniu 28 czerwca, a już po wakacjach odbędzie się oficjalne otwarcie boiska.

Szkoła, która zajmie II miejsce, otrzyma zestaw do unihokeja, stół do tenisa, komplet strojów sportowych, bramki, komplet piłek i zestaw farb Śnieżka. Za III miejsce szkoła zostanie nagrodzona zestawem do unihokeja, stołem do tenisa, kompletem piłek oraz farbami Śnieżka. Nagrodą dla pozostałych szkół z pierwszej dziesiątki są farby ufundowane przez Śnieżkę.

Celem ogólnopolskiego programu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” jest popularyzowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu. Akcja skierowana jest do szkół podstawowych z małych miejscowości, które nie mają profesjonalnego boiska szkolnego.

Dzięki kampanii i ogromnemu zaangażowaniu całej lokalnej społeczności kolorowe boiska zostały wybudowane już w Juchnowcu Górnym (woj. podlaskie; 2012 r.), Górze (woj. wielkopolskie; 2011 r.), Kaznowie (woj. lubelskie, 2010 r.), Ogardach (woj. lubuskie; 2009 r.), Bobrówku (woj. lubuskie; 2008 r.) i Turznie (woj. kujawsko-pomorskie; 2007 r.).

Pomysłodawcą i fundatorem programu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

 

 

 

***

Informacja o fundatorze

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., z siedzibą w Lubzinie (woj. podkarpackie), powstała w 1984 roku, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 1998 roku. Spółka jest jednym z liderów rynku farb
i lakierów w Polsce, posiadającym zakłady produkcyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Wszystkie wyroby produkowane są w oparciu o System Zapewnienia Jakości ISO 9001. Śnieżka jako jedyne przedsiębiorstwo produkcyjne w Polsce posiada także akredytowane laboratorium badawcze
(AB 855). Firma prowadzi rozbudowane działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, m.in. Fundacja Śnieżki „Twoja szansa”,  „Kolorowe boiska” oraz „Dziecięcy świat w kolorach”.

Więcej pod adresem: www.sniezka.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Jowita Niedźwiecka

tel +48 22 490 48 37

mobile +48 502 49 60 64

mail: j.niedzwiecka@laboratoriumkomunikacji.pl

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.