Home » Kariera, Szkolenia » Nabór zima 2013 w AP Edukacja nadal trwa!
Mar
04

<Ogólnopolska sieć placówek edukacyjno-szkoleniowych AP Edukacja przypomina, że wciąż trwa zimowy nabór w 19 placówkach w całej Polsce. Jeszcze można zapisać się na atrakcyjne kierunki, zdobyć wykształcenie i podnieść kwalifikacje.

AP Edukacja zaprasza wszystkie osoby pragnące rozwoju, podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia lepszej pracy do skorzystania z szerokiej oferty atrakcyjnych kierunków kształcenia w zimowym naborze 2013.

Wciąż można zapisać się na cieszące się popularnością kierunki, które mogą stać się przepustką do lepszej pracy. 19 placówek w największych miastach Polski m.in. w: Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu czy Gdańsku wciąż prowadzi nabór na kierunki tj.: technik BHP, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, cukiernik, fryzjer i wiele innych.

Równolegle prowadzona jest również rekrutacja do gimnazjum oraz liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. AP Edukacja zapisuje na wszystkie semestry już od 16. roku życia!

W AP Edukacja można podjąć kształcenie w Szkołach Policealnych, Policealnej Szkole Medycznej, Gimnazjum oraz Liceum dla dorosłych, skorzystać z Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz kursów i szkoleń.

Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania.

Z nauki w szkole skorzystało już ponad 180 tys. osób, w 19 placówkach w największych miastach w Polsce.
************************************
By uzyskać więcej informacji o szkole
skontaktuj się z najbliższym oddziałem AP Edukacja:
www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.