Home » Nauka i edukacja, Szkolenia » AP Edukacja – nie tylko dla młodych!
Mar
14

Ogólnopolska sieć placówek edukacyjno-szkoleniowych AP Edukacja zaprasza do podjęcia nauki osoby w każdym wieku, zarówno te w wieku od 18 do 26 lat, jak i te powyżej 26. roku życia.

AP Edukacja oferuje bogatą ofertę kierunków i szkoleń, która jest atrakcyjna zarówno dla osób, które podejmują pierwsze kroki na ścieżce kształcenia, jak i dla tych, które chcą się przekwalifikować lub podnieść swoje kwalifikacje w każdym wieku.

Z roku na rok przybywa słuchaczy powyżej 26 roku życia i ta tendencja będzie się utrzymywać, ponieważ nasze życie jest coraz dłuższe i daje nam coraz większe możliwości. Więcej czasu spędzamy na poznawaniu i rozwijaniu siebie – inwestujemy w swoją edukację oraz pasje.

W 2012 roku osoby powyżej 26. Roku życia stanowiły aż 33% słuchaczy i kursantów AP Edukacja, a jednymi z naszych najstarszych słuchaczy byli dwaj Panowie, którzy mieli po 77 lat. Jeden z nich w 2010 roku w Radomiu ukończył Kurs Komputer z Internetem od podstaw, zaś drugi ukończył kierunek organizator usług kateringowych – dietetyka w 2009 roku we Wrocławiu. Rekordzistą był Słuchacz z Konina, który 2010 roku w wieku 83 lat ukończył Kurs Komputer z Internetem od podstaw.

Dodatkowe kwalifikacje i umiejętności są cennymi informacjami zawartymi w CV i dają większy wybór jeśli chodzi o pracę, ale nie tylko. Każdy przebyty kurs oraz nauka na nowym kierunku to kolejne doświadczenia, nowa wiedza i praktyczne umiejętności, które mogą zostać wykorzystane w życiu codziennym. Warto podejmować naukę nawet, gdy już dawno opuściło się szkolne mury!

Należy szkolić się i zdobywać nowe umiejętności przez całe życie, a wszystko to można znaleźć w AP Edukacja bez obaw, że będzie się osamotnionym w zdobywaniu cennej wiedzy.

W AP Edukacja można podjąć kształcenie w Szkołach Policealnych, Policealnej Szkole Medycznej, Gimnazjum oraz Liceum dla dorosłych, skorzystać z Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz kursów i szkoleń.

Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania.

Z nauki w szkole skorzystało już ponad 180 tys. osób, w 19 placówkach w największych miastach w Polsce.
************************************
By uzyskać więcej informacji o szkole
skontaktuj się z najbliższym oddziałem AP Edukacja:
www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.