Home » Biznes » Śnieżka zagrała z WOŚP!
Sty
22

Śnieżka zagrała z WOŚP!

Za nami kolejny, XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, do akcji przyłączyła się Śnieżka, która wylicytowała Złote Serduszko za kwotę 20 000 złotych, wspierając fundację Jurka Owsiaka!

Pieniądze z licytacji Złotych Serduszek oraz Złotych Kart Telefonicznych co roku zasilają konto fundacji pokaźnymi sumami. Tradycyjnie większość serduszek licytowanych jest w sztabach, pozostałe w wieczornej licytacji telefonicznej transmitowanej przez telewizję. W ubiegłym roku tylko z licytacji Złotych Serduszek do puli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiło ponad 1,7 miliona złotych.

Decyzja o zaangażowaniu się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy to wyraz społecznej odpowiedzialności Śnieżki. – Nasza firma w prowadzonych działaniach uwzględnia społeczne aspekty swojej działalności. Staramy się pomagać wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne – tłumaczy Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR FFiL Śnieżka S.A. Dzięki takiemu zaangażowaniu, firma uwiarygodnia swoją misję.

Oprócz zakupu Złotego Serduszka, na rzecz fundacji zostały także przekazane cztery namalowane przez polskie gwiazdy obrazy, które powstały podczas Gali Trendy MAGNAT 2012. Gala miała miejsce 14 marca ub.r. w warszawskim Teatrze Kamienica, a przy sztalugach można było zobaczyć m.in. Grażynę Wolszczak, Wigannę Papinę, Ewę Szabatin, Marzenę Sienkiewicz czy Magdę Femme.

W tym roku WOŚP zbierała pieniądze na ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.  XXI finał odbył się 13 stycznia 2013 roku.

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.