Home » Biznes, Handel, Imprezy » Final na targach w Düsseldorfie
Gru
01

Tysiące zwiedzających i status jednego z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie sprawiają, że na Targach Aluminium Messe w Düsseldorfie nie może zabraknąć żadnego ze znaczących przedstawicieli branży aluminiowej. W tegorocznej odsłonie targów, odbywających się w dniach 9-11 października, swoją ofertę zaprezentowała firma Final, zajmująca się produkcją i obróbką profili aluminiowych.

Możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań tysiącom zwiedzających oraz sposobność nawiązania nowych kontaktów powoduje, że Targi Aluminium Messe w Düsseldorfie co roku gromadzą setki wystawców z całego świata. Impreza stanowi przegląd całej branży aluminiowej, począwszy od dostawców surowców i półfabrykatów, po gotowe rozwiązania w zakresie produkcji i zastosowania aluminium.

Final, firma wchodząca w skład Grupy Yawal S.A. zaprezentowała swoją ofertę na nowoczesnym stoisku, nawiązującym wyglądem do profilu działalności przedsiębiorstwa. Otwarta przestrzeń stoiska Final, łączącego w sobie elementy ze szkła i aluminium stanowiła doskonałą wizualizację rozwiązań firmy, której działalność koncentruje się na produkcji wyciskanych profili ze stopów aluminiowych oraz ich lakierowaniu, fabrykowaniu i anodowaniu. Profile Final znajdują zastosowanie w różnego rodzaju branżach, m.in. w budownictwie, transporcie czy też wyposażeniu wnętrz. Bogata oferta Final i ciekawy sposób jej zaprezentowania przyciągnęły do stoiska dużą liczbę zwiedzających.

Targi Aluminium Messe w Düsseldorfie co roku pokazują nowe produkty i technologie w branży aluminiowej. W tym roku producenci, dostawcy i dystrybutorzy mieli do dyspozycji ponad 75 tys. m2 wystawowej. Impreza przyciąga nie tylko specjalistów, których domeną jest aluminium, ale również przedstawicieli takich branż jak budowlana czy motoryzacyjna, gdzie wykorzystywane są produkty przemysłu aluminiowego.

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.