Home » Biznes, Finanse firmy, Gospodarka » Śnieżka ponownie na Liście 2000!
Paź
30

Już po raz 11. dziennik „Rzeczpospolita” opublikował prestiżową Listę 2000, przedstawiającą zestawienie dużych i średnich firm funkcjonujących w naszym kraju. W gronie najlepszych kolejny raz pojawiła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Mimo trudnych czasów dla branży budowlanej, FFiL Śnieżka S.A. uplasowała się na 551. pozycji. W 2011 roku Grupa Kapitałowa odnotowała 550,6 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o 3,6% w stosunku do roku 2010.  Obecność FFiL Śnieżka S.A. w najnowszej Liście 2000 stanowi potwierdzenie wysokiej pozycji firmy na polskim rynku oraz potwierdza wizerunek Śnieżki jako firmy wiarygodnej i stabilnej –  mówi Piotr Mikrut, Prezes Zarządu FFiL Śnieżka.

Przygotowywana przez redakcję „Rzeczpospolitej” Lista 2000 stanowi rzetelny obraz gospodarki naszego kraju i zachodzących w niej zmian. Ranking, uwzględniający szereg najważniejszych wskaźników finansowych, pokazuje pozycję firm w Polsce za rok 2011. Jak wynika z analizy, w 2011 roku łączne przychody ze sprzedaży, jakie odnotowały przedsiębiorstwa, powiększyły się o 15,5 proc.

Podobne posty:

, , , , , , ,

Comments are closed.