Home » Rozrywka, Wydarzenia » Skrzydlaci goście tradycyjnie zlecą do Sosnowca
Lip
02

W Expo Silesia trwają intensywne przygotowania do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie 2013. Szóste największe w Polsce spotkanie miłośników hodowców gołębi pocztowych odbędzie się w dniach 11-13 stycznia 2013 r. w sosnowieckim centrum wystawienniczym. Tradycyjnie, równocześnie z targami odbywa się wystawa organizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych.

Targi EXPOGołębiewpisały się na stałe w kalendarium imprez dla miłośników gołębi, głównie dzięki profesjonalnej organizacji i efektywnej współpracy z Wystawcami oraz z Polskim Związkiem Hodowców Gołębi Pocztowych. Uznawane są za najważniejszą polską imprezę tego typu. Co roku niemal dwustu wystawców z Polski i z zagranicy prezentuje swoją ofertę ponad 15 tysiącom zwiedzających.

Targi i wystawa cieszą się ogromną popularnością – mówi dr inż. Ludomir Tuszyński, Prezes Zarządu Expo Silesia – wielu z naszych wystawców  wystawia się co roku, a w styczniu 2013 zaprezentują się u nas już po raz szósty. Zaufanie, jakim nas obdarzyli decydując się na udział w sosnowieckich targach, procentuje. Nie bez znaczenia jest dobra infrastruktura naszego obiektu, jego położenie, a także bezpieczeństwo jakie naszym zwiedzającym i wystawcom zapewnia profesjonalna ochrona oraz aktywny udział policji w targach. Te czynniki sprawiają, że wystawcy rezerwują miejsce na targach z dużym wyprzedzeniem.

Prawdziwą gratką dla zwiedzających, którzy na targach nie tylko szukają produktów i usług, ale chcą również zobaczyć najpiękniejsze okazy gołębi pocztowych, jest wystawa organizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Podczas najbliższej, 63. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych, tradycyjnie już, zaprezentuje się 5 tysięcy polskich i zagranicznych championów.

Targi EXPOGołębie 2013 oraz towarzysząca im 63. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych będą bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem dla pasjonatów gołębi w Polsce. Aktualności związane z targami oraz inne informacje można uzyskać na stronie www.expogolebie.pl.

Do zobaczenia!

Biuro Prasowe Expo Silesia
Targi EXPOGołębie

Podobne posty:

, , , , , , ,

Comments are closed.