Home » Redaktor24 » Zmalujemy coś w wakacje!
Cze
05

Sklep maluje. pl podpowie nam jak za pomocą malowania farbkami buzi, nauczyć dziecko świetnej zabawy, wrażliwości na sztukę a nawet rozpoznawania i nazywania emocji.
„Pierwszym krokiem w kierunku rozwoju spontanicznej twórczości dzieci jest danie im możliwości działania i obserwowania, to sprawia dzieciakom ogromną przyjemność. Dlatego też zachęcajmy dziecko do zabaw plastycznych i artystycznych. Jeśli poprosimy je o pomalowanie naszej twarzy farbkami, początkowo jego prace będą pewnie sprawiały wrażenie nieudolnych. Jednak im częściej będzie miało kontakt z różnorodnymi materiałami i tą formą plastyczną, tym lepiej rozwijać się będzie jego sprawność manualna i inteligencja. Za pomocą farbek Snazaroo, które w naszym sklepie mamy w tysiącach wzorów i kolorów, możemy dziecko poprosić o namalowanie na buzi jego lub naszych własnych emocji. W ten łatwy sposób, prosząc dziecko o odtworzenie miny, jaka najczęściej towarzyszy rodzicowi dowiemy się, jak odbiera nas nasza pociecha ”- mówi Artur Sawicki ze sklepu maluje.pl.
Sklep maluje.pl posiada w swojej ofercie niezwykłe i najbardziej cenione na świecie za swoją różnorodność, farby do twarzy i ciała Snazaroo. Gruntownie przebadane pod kątem antyalergicznym, gotowe wzory, instrukcje malowania i farby z efektami specjalnymi, to tylko niektóre z propozycji tego niezwykłego sklepu. Decydując się na zakup pudru opalizującego, dostajemy niezwykle drobny, gładki i delikatny proszek, dodajacy opalizującego blasku malowanym motywom. Puder można stosować na sucho suchy lub wymieszany z niewielką ilością wody. Dokupić można również specjalne pędzle ułatwiające aplikacje oraz chłonne i bardzo trwałe gąbki do rónomiernego nakładania farby na ciało, na większej powierzchni.
Żele brokatowe Snazaroo nadają wyrazisty i pełny blasku efekt wykończenia malowanego wzoru. Gęsty żel zawierający bardzo dużą ilośc brokatu pozwala na wyeksponowanie i podkreślenie najważniejszych dla nas elementów.
Dla fanów piłki i sportowców maluje.pl ma tematyczne szablony z 6 wzorami. Są łatwe do stosowania, nadają się do wielorazowego użytku, poradzą sobie z nimi nawet artyści „uzdolnieni inaczej”. Wystarczy tylko przykleić na ciało dowolny szablon i go pomalować. Pomalowaną buzię dla ostatniego szlifu, można ozdobić samoprzylepnymi kryształkami w różnych kształtach i kolorach.
Farbki do ciała to pomysł nie tylko na dni, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Dla dzieci to nowy kierunek, w którym mogą się rozwijać i dać upust swojej wyobraźni, emocjom i ekspresji. Rodzice też mogą próbować – obserwowanie jak bawią się i rozwijają twórczo ich pociechy to wspaniały dar, a możliwość wspólnego tworzenia w tej samej materii, przynosi przecież wiele satysfakcji . Nie mów pięciolatkowi, że słońce nie jest zielone, a nos tygrysa powinien znajdować się na środku buzi. Niech tworzy dzieła zgodnie z własną wyobraźnią. Szalone buzie to jeszcze więcej śmiechu i radości. Zmalujecie coś razem?
www.maluje.pl

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.