Home » Nauka i edukacja » Studiuj w GWSP Chorzów – to się opłaca
Cze
11

Trwa cenowa kampania promocyjna Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie! Uczelnia wprowadziła w tym roku zupełnie nowy kierunek – Gry i Grafikę Interaktywną oraz wiele ciekawych specjalności, między innymi: Logistykę, Dystrybucję, Sprzedaż; Biznes w Przestrzeni Wirtualnej czy Księgowość w Małej Firmie. Rekrutacja już się rozpoczęła, a każdy kto zdecyduje zapisać się na studia do 20 czerwca skorzysta z atrakcyjnych rabatów cenowych.

W tym roku GWSP radykalnie poszerzyła ofertę edukacyjną. Do wyboru mamy studia licencjackie, a na nich 3 kierunki i 16 specjalności (w tym 6 nowości) oraz studia podyplomowe i tu 23 obszary, w których można rozwijać swoją wiedzę. Propozycją niemal nie do odrzucenia jest zupełnie nowy, innowacyjny kierunek – Gry i Grafika Interaktywna, na którym student zdobędzie podstawy tworzenia gier komputerowych z naciskiem położonym na aspekty zarówno praktyczne jak i artystyczne. Atutem GiGi są zajęcia prowadzone przez kadrę Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, oraz gro praktyków związanych z branżą gier i grafiki. Ponadto uczelnia działa pod patronatem Akademii Ekonomicznej w Katowicach dlatego po ukończeniu licencjatu na GWSP absolwent może przejść na AE i dokończyć edukację na studiach magisterskich bez żadnych egzaminów wstępnych. Niektóre specjalności zostały objęte specjalną opieką różnego rodzaju instytucji np.: Śląskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego w Rudzie Śląskiej, Katowickiego Instytutu Psychoterapii czy Instytutu Gospodarki Nieruchomościami w Katowicach dzięki czemu odbycie praktyk w ramach danej specjalności nie będzie problemem.

Czerwiec to miesiąc atrakcyjnych rabatów i obniżek w GWSP. Warto przyjrzeć się cenom na poszczególnych kierunkach, gdyż te zaczynają się już od 220 zł za miesiąc, przez wszystkie lata studiów. Gry i Grafika Interaktywna to koszt 390 zł miesięcznie. Jeśli jednak masz problem z wyborem lub chcesz  żeby ktoś opowiedział Ci o ofercie szkoły wystarczy wysłać krótkiego smsa. Uczelnia uruchomiła specjalny numer (697 878 337), na który wystarczy przesłać imię, nazwisko oraz nazwę kierunku lub specjalności, która nas interesuje. Pracownik szkoły po otrzymaniu takiej wiadomości oddzwoni z pożądaną przez nas informacją zwrotną i udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.

Więcej informacji na naszej stronie http://www.gwsp.edu.pl/

Podobne posty:

, , , , , , , , ,

Comments are closed.