Home » Szkolenia » AP Edukacja wśród okazyjnych ofert zakupów grupowych
Cze
15

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja udostępnią szeroką ofertę swoich kursów i szkoleń na portalach zakupów grupowych w promocyjnych cenach. Teraz jeszcze taniej i szybciej można zdobyć wysoko cenione kwalifikacje oraz wykształcenie.

Wraz z rozwojem Internetu nawet zakupy przeniosły się do wirtualnej rzeczywistości i bez wychodzenia z domu można kupić odzież, jedzenie, a nawet skorzystać z usług jakie proponują szkoły i centra szkoleniowe. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się na wystawianie ofert naszych centrów szkoleniowych na portalach zakupów grupowych. Teraz każdy może przejrzeć ofertę naszych kursów i zdecydować się na zakup poprzez strony oferujące atrakcyjne rabaty i promocje bez wychodzenia z domu. W ten sposób chcemy jeszcze bardziej ułatwić ludziom zdobycie cennych kwalifikacji oraz wykształcenia. – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

AP Edukacja umożliwia zakup kursów w promocyjnych cenach na portalach zakupów grupowych takich jak: Groupon, Citeam, SweetDeal czy HappyDay. Wśród dostępnych ofert pojawiają się krótkie kursy kosmetyczne np. wizażu lub przedłużania rzęs, kursy komputerowe np. obsługi komputera i programów takich jak Adobe Photoshop czy Excel. W okazyjnych cenach można również zakupić kursy fotograficzne lub językowe.
Uczestnik kursu po jego ukończeniu otrzymuje zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat ukończenia kursu, który potwierdza zdobyte przez niego kwalifikacje. Kursy AP Edukacji nie są jedynie okazjami cenowymi, ale również szansą na zdobycie wykształcenia oraz przeszkolenia cennego w poszukiwaniu pracy.
AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.
W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

Podobne posty:

, , , , , , , , ,

Comments are closed.