Home » Biznes, Finanse firmy » Rekordowe wyniki w Indexmedica
Maj
17

37 proc. wzrost przychodów ze sprzedaży, ponad 50 proc. wzrost zysku netto, blisko dwukrotnie zwiększony kapitał własny i 2 mln zł zgromadzone na rachunku firmy z końcem marca 2012 roku. W pierwszym kwartale br. krakowska spółka, która pod koniec maja zadebiutuje na NewConnect, osiągnęła najlepsze wyniki finansowe w swojej historii.

Patrząc na wyniki możemy śmiało powiedzieć, że pierwszy kwartał zamknęliśmy z wielkim sukcesem. Rekordowy okazał się marzec 2012 roku, w którym to miesiącu przychód ze sprzedaży wyniósł ponad 450 tyś zł, co oznacza wzrost o ponad 80 proc. do analogicznego okresu roku ubiegłego – mówi Krzysztof Kwiecień, Prezes Zarządu Indexmedica S.A.

Celem emisyjnym lidera branży turystyki stomatologicznej w Polsce jest otwarcie nowej, pozycjonowanej jako premium, kliniki w Krakowie. Druga placówka, w której portfolio usług rozszerzone zostanie o ortodoncję i estetykę twarzy, umożliwi zwiększenie liczby obsługiwanych pacjentów polskich i zagranicznych, a tym samym spowoduje wzrost przychodów.

Indexmedica S.A. to pierwsza spółka wyspecjalizowana w branży turystyki medycznej, która zdecydowała się pozyskać środki na dalszy rozwój na rynku alternatywnym. Rolę podmiotu oferującego, a zarazem Autoryzowanego Doradcy i Animatora pełni Dom Maklerski BDM S.A.

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.