Home » Dom i ogród » Promocyjne ceny podłóg Chapel Parket
Maj
30

Wielkimi krokami zbliża się letnia promocja podłóg Chapel Parket. Od 1 czerwca obowiązywać będą atrakcyjne ceny na wybrane deski. Miłośnicy naturalnego drewna muszą się spieszyć, gdyż promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Letnia promocja dotyczy dębowych litych podłóg z kolekcji Chapel Parket, Chapel Antico oraz Cathedral. Po obniżonych cenach będzie można kupić deski poddane unikatowym procesom postarzania oraz materiał w wersji niepostarzanej.
Postarzane deski podłogowe urzekają pięknem, ale i swoją funkcjonalnością. Odpowiednie przygotowanie drewna pozwala cieszyć się nimi przez długi
e lata. Wygląd starej podłogi uzyskuje się dzięki procesom chemicznym wpływającym na strukturę drewna i jego kolor.

Deski poddawane są różnym manipulacjom, które wydobywają naturalne piękno drewna. W końcowej fazie produkcji efekt ten jest utrwalany olejami.
W procesie tworzenia podłóg Chapel Parket s
tosowany jest olej wzbogacony o związki krzemu, które zdecydowanie podnoszą odporność drewna na ścieranie.
Olej jest także odporny na działanie płynów, m.in. wody, kawy, herbaty, soków owocowych i mleka. Substancja ta jest w pełni bezpieczna, odpowiada europejskiej normie EN71 dotyczącej zabawek.

Promocją objęte są deski o grubości 20 mm i długości od 600 do 1800 mm. Klienci będą mogli wybrać materiał w trzech szerokościach: 140, 180 oraz 220 mm.
Atrakcyjne ceny będą obowiązywały od 1 czerwca do 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowych informacji na temat letniej obniżki udzielają dystrybutorzy podłóg Chapel Parket.

Podobne posty:

, , ,

Comments are closed.