Home » Dziecko, Sport » Pokój małego piłkarza
Maj
23

Piłka nożna od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych dziedzin sportu. Szczególnie w tym gorącym okresie zbliżających się mistrzostw Europy dyscyplina ta znajduje ogromne zainteresowanie wśród młodych chłopców, a coraz częściej także i dziewcząt. Marka BAGGI Design wychodząc temu naprzeciw oferuje kolekcję „Sport“ dedykowaną wszystkim miłośnikom „kopania w piłę“.

Czerwiec będzie bardzo gorącym miesiącem w Polsce. Nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim na planowane Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Już teraz wszystko wokół przypomina tę wielką sportową imprezę, sklepowe wystawy nie pozwalają zapomnieć, jakie emocje czekają nas już niebawem, a na półkach nie brakuje gadżetów z piłkarskim motywem.

Zagorzali fani futbolu z prawdziwym zaangażowaniem przygotowywują się do śledzenia poczynań naszej reprezentacji. Na rynku pojawiło się mnóstwo akcesoriów, które z pewnością wprowadzą kibiców w nastrój piłkarskich emocji. Tym, którym udało się zdobyć bilety, na pewno poczują je na stadionie. Jednak co z tymi, którzy mecze będą oglądać w zaciszu własnego domu? Marka BAGGI Design ma świetną propozycję na to, by wnętrze pokoju zamienić w prawdziwy piłkarski raj. Z myślą o małych, choć nie tylko, kibicach zaprojektowała kolekcję mebli „Sport“.

System ten z pewnością stanie się marzeniem każdego miłośnika futbolu. Meble utrzymane są w kolorze jasnej, ciepłej zieleni przypominającej murawę boiska. Niemal każdy element kolekcji zdobi motyw czarno-białej piłki, a na niektórych z nich wygrawerowano rysunek boiska piłkarskiego. Całą kompozycję przełamują pomarańczowe akcenty. Szeroka oferta elementów pozwala na umeblowanie pokoju zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych piłkarzy. Zestaw uzupełnia zielony dywan do złudzenia przypominający boisko, na którym można rozgrywać mini-mecze. Dla tych bardziej biernych kibiców BAGGI prezentuje także pufę „Football“, która świetnie sprawdzi się podczas oglądania rozgrywek.

Piłka nożna cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród dzieci. Nie tylko z powodu zbliżających się mistrzostw. Dyscyplina ta uczy współzawodnictwa oraz pracy w zespole. Warto więc zadbać o to, by mały piłkarz czuł się zdopingowany i nie tracił zapału. Odpowiedni wystrój pokóju na pewno wprawi go w sportowy nastrój i zachęci do dalszych treningów. Przecież sport to zdrowie!

Więcej na www.baggi.com.pl

Kontakt dla mediów
Aleksandra Makuch
e-mail: ola@sisu.com.pl

Podobne posty:

, , , , ,

Comments are closed.