Home » Nauka i edukacja » Nowe możliwości w Policealnej Szkole Medycznej AP Edukacja
Maj
09

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja rozszerza swoją ofertę o nowe zawody w Policealnej Szkole Medycznej, by jeszcze bardziej ułatwić słuchaczom zdobycie wymarzonego zawodu.

Zapotrzebowanie rynku pracy wymaga od nas elastyczności i innowacji, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o nowe zawody w Policealnej Szkole Medycznej. Powstała nawet oddzielna strona AP Edukacja Medyczna, na której można znaleźć 8 ciekawych zawodów. Nie poprzestajemy jednak na tej liczbie i w najbliższym czasie planujemy poszerzyć ofertę o dodatkowe kierunki. Pragniemy, aby nasi słuchacze mieli szeroki wybór zawodów, które sprostają ich wymaganiom, zapewnią im pracę i staną się ich pasją – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

W ofercie Policealnej Szkoły Medycznej AP Edukacja znajduje się obecnie 8 kierunków, m.in. opiekun medyczny, asystentka stomatologiczna czy technik ortopeda.

Zawody proponowane przez AP Edukację gwarantują doskonałe kwalifikacje nie tylko na rynku pracy Polski, ale również innych krajów Unii Europejskiej. Oprócz nauczania teoretycznego szkoła organizuje także atrakcyjne praktyki zawodowe, dzięki czemu słuchacze mogą poznać zawód zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacjamedyczna.pl oraz www.apedukacja.pl

************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

Podobne posty:

, , , , , , , ,

Comments are closed.