Home » Moda » EURO 2012 z LOFT37.PL
Maj
28

EURO 2012 z LOFT37.PL

Trwa odliczanie do piłkarskiego szaleństwa, które wkrótce opanuje nasz kraj. Projektantki LOFT37.PL, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, zainspirowane atmosferą oczekiwania na EURO2012, przygotowały limitowaną kolekcję butów. Trzy, najbardziej popularne modele marki w barwach reprezentacji Polski już dostępne są w butiku on-line www.loft37.pl.

Przygotowania do piłkarskich rozgrywek EURO 2012 idą pełną parą, nie tylko na boiskach. Mistrzostwa Europy to doskonała okazja do zaprezentowania światu rodzimych konceptów, a także trendów w modzie. LOFT37.PL znana i lubiana marka ręcznie robionych butów, z okazji futbolowego święta, wprowadza ekskluzywną linię Polska Gola!!! Szałowe modele w narodowych kolorach, opatrzone zagrzewającym do walki hasłem, z pewnością zostaną zauważone nie tylko przez zagorzałych kibiców. Klasyczne, seksowne szpilki LOVE, w soczystej czerwieni, czy wygodne MINI oraz BALETNICE w kolorze polskiej flagi z urokliwymi dodatkami, będą doskonałym uzupełnieniem stylizacji zarówno na naszych stadionach, jak i podczas zagranicznych podróży.

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka to projektantki obuwia w stylu hand made i właścicielki marki LOFT37.PL. Działając od niespełna roku zdążyły swoimi projektami podbić serca wielu kobiet w niemalże każdym wieku. Buty sygnowane marką LOFT37.PL to oryginalność i luksus, a także niespotykana dotychczas możliwość spersonalizowana obuwia, doboru ulubionej kolorystyki i faktury materiału. Concept LOFT37.pl zakłada, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, uzewnętrznić swój styl i charakter. Ten unikalny projekt powstał z przyjaźni, pasji oraz zamiłowania do pięknych przedmiotów i w krótkim czasie osiągnął imponujący sukces rynkowy, bowiem dziś buty marki LOFT37.pl, znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju: w Niemczech, Anglii, Szwecji, Holandii, czy USA. Projektantki cechuje kreatywność, niepohamowana energia oraz potrzeba nieustannego rozwoju, dlatego wciąż poszukują nowych przedsięwzięć, które pozwalają im realizować niezliczoną ilość pomysłów. A ich projekty doceniają nie tylko klientki, ale także branża. Marka LOFT37.PL została wyróżniona prestiżową nagrodą DOSKONAŁÓŚC ROKU TWÓJ STYL 2012 w kategorii DEBIUT ROKU, a redakcja GLAMOUR nominowała projektantki do nagrody przyznawanej przez ten Magazyn w kategorii KREATYWNA GLAMOUR.

www.loft37.pl

 

Podobne posty:

, ,

Comments are closed.