Home » Moda » Ekskluzywny butik BOHOBOCO on-line
Maj
30

Ultrakobiece kreacje BOHOBOCO od wczoraj można kupić w nowym miejscu w sieci. Ekskluzywna kolekcja projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach dostępna jest w autorskim butiku duetu pod adresem www.sklep.bohoboco.com.

Projektanci BOHOBOCO sukcesywnie umacniają swoją pozycję w świecie mody. Ich eleganckie, a jednocześnie niezwykle praktyczne kreacje, dedykowane kobietom o różnych sylwetkach i w różnym wieku, przypadły do gustu modnym Polkom, a także sporej grupie celebrytek. Projektanci, chcąc zwiększyć dostępność swoich projektów, zdecydowali się na uruchomienie butiku w sieci. Teraz fashionistki, którym bliski jest niepowtarzalny i oryginalny styl BOHOBOCO, mogą kupować ubrania z metką projektantów w ich wirtualnym domu mody. Znaleźć można tu wszystkie modele z najnowszej kolekcji BOHOBOCO SS2012 oraz buty konceptu BOHOLOFT. Elegancki layout witryny utrzymany w charakterystycznej, stonowanej stylistyce jest odzwierciedleniem wysublimowanej estetyki projektantów, a także pozwala na wygodne przeglądanie kolekcji oraz dokonywanie zakupów.

Kreacje BOHOBOCO dostępne są także w butiku przy ul. Mokotowskiej 71 w Warszawie.

BOHOBOCO to nowoczesny koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Wiedza, wrażliwość estetyczna i talent sprawiają, że kreacje z metką BOHOBOCO spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców. Każdy projekt to odpowiedni balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. Styl BOHOBOCO to cosmopolityczna mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody. W projektach nowojorski luz, miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i włoskim dolce vita.

 

Podobne posty:

, , , ,

Comments are closed.