Home » Dom i ogród » Dyskretny urok Trawertynu
Maj
29

Smukły kształt, stonowane barwy, delikatna faktura – to cechy wyróżniające płyty tarasowe Trawertyn z kolekcji Libet Impressio. Długie prostokątne elementy odwzorowują fakturą naturalną skałę wapienną. Nowy produkt to odpowiedź na rynkowy trend tego sezonu.

Trawertyn jako materiał dekoracyjny zyskuje coraz większą popularność. Ciekawą impresję na temat tego kamienia zaprezentował w tegorocznej ofercie Libet. Długie płyty (20x80x5 cm) o subtelnej perforowanej fakturze dostępne są w trzech kolorach kremowym (verno), beżowym (beige) i ciemnoszarym (grigio). O ile jasne odcienie płyt odwzorowują te występujące w naturze o tyle wersja grafitowa jest nowatorska i ekstrawagancka. To propozycja dla koneserów o zdecydowanych gustach i miłośników aranżacji w monochromatycznych odcieniach szarości.
Trawertyn i jego nietypowy kształt doskonale podkreśla urok modernistycznej architektury zaprojektowanej w duchu minimalizmu. Sprawdza się jako materiał wykończeniowy na rozległych tarasach o regularnym kształcie, patiach oraz przy basenach.

Kolory: verno, beige, grigio
Grubość: 5 cm
Cena: 170,97 PLN/mkw brutto

Podobne posty:

,

Comments are closed.