Home » Telefony » Premiera HUAWEI Ascend G300 w Vodafone
Mar
01

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił, że smartfon HUAWEI Ascend G300 będzie dostępny na rynkach europejskich i w Nowej Zelandii, w pierwszej kolejności dla klientów sieci Vodafone już od kwietnia br. HUAWEI Ascend G 300 to smartfon z 4-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym WVGA oraz procesorem 1Ghz, pozwalającymi na swobodne korzystanie
z multimediów i gier.

HUAWEI Ascend G300 to najnowszy smartfon plasujący się pomiędzy modelami ze średnieji najwyższej półki. Urządzenie zwraca uwagę swoim eleganckim wyglądem, starannym wykonaniem oraz doskonałym oprogramowaniem. Telefon posiada mocny procesor 1Ghz, ponad 2GB pamięci RAM i baterię litowo-jonową 1500 mAh. Dzięki temu HUAWEI Ascend G300 doskonale obsługuje najnowsze gry i aplikacje, pozwalając każdemu użytkownikowi na wygodny dostęp do świata mobilnych multimediów.

HUAWEI Ascend G300 wyposażono w systemem operacyjny Android 2.3. Smartfon, którego aktualizacja – Ice Cream Sandwich – zaplanowana jest już na początek lata.

Cieszymy się z tego, że to nasi klienci jako pierwsi będą mogli korzystać z HUAWEI Ascend G300. Doskonale wpisuje się to w strategię naszej firmy, której celem jest zapewnienie jak największej liczbie osób dostępu do najwyższej jakości usług” – powiedział Peter Becker-Pennrich, prezes działu Terminals Marketing w Vodafone Group.

„Z radością informujemy, że Ascend G300 jest pierwszym smartfonem oferowanym klientom sieci Vodafone na światowych rynkach pod naszą własną marką” – komentuje Shao Yang, dyrektor ds. marketingu w HUAWEI Device. „Z Vodafone łączy nas długa historia partnerstwa, cieszymy się mogąc kontynuować tę współpracę a w przyszłości oferować kolejne innowacyjne i przyjazne użytkownikom urządzenia.”

HUAWEI

Podobne posty:

Comments are closed.